Komentāri
Domājāt, TAS iespējams tikai Krievijā? Arī Aizkraukle spēj pārsteigt
Foto: Sirenz Lorraine, Flickr

”Daudz Ziemassvētku eglītes esmu redzējusi, bet šī ir vnk kulminācija!” ”sajūsmu” par eglīti, kas rotā Aizkraukles Sporta halli, neslēpj kāda sociālās saziņas vietnes Facebook lietotāja.

Pašmāju sociālajos tīklu lietotāju vidū popularitāti sāk iemantot neparasta Ziemassvētku eglīte Aizkrauklē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāsiet, kas viņu padara tik īpašu? Lai eglīti varētu uzsliet, tā nav īsināta no apakšas, kā būtu loģiski, bet gan brutāli likvidēta tās galotne. Egle bez galotnes ir tāpat kā roze bez smaržas!

Kokam neglaimojošā sporta halles darbinieku rīcība nav palikusi bez uzmanības Facebook lietotājas Arnitas acīs, nosaucot to par “kulmināciju”. Arī viņas draugi steidz paust viedokli un norāda uz līdzību ar “feiliem”, kas iespējami Krievijā.

*Diemžēl foto autore fotogrāfiju no sava Facebook konta ir dzēsusi.

Daudz Ziemassvētku eglītes esmu redzējusi, bet šī ir vnk kulminācija! :-D

Posted by Arnita Truksne on trešdiena, 2015. gada 9. decembris

Par šī gada neglītāko egli gan jau neoficiāli nokristīta Dobeles centrā esošā rota. ”Tā egle Dobelē… Kauns paliek par pilsētu,” dobelnieki nespēj valdīt emocijas sociālajos tīklos pēc tam, kad pilsētas galvenajā laukumā uzstādīta 2500 eiro vērtā egles instalācija. Bet pērn milzu uzmanību iemantoja akcija, kuras laikā tika meklēta Latvijas “neglīte”.

Foto: egle Dobelē un citas “neglītes”

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl