Komentāri

2. Auns

2/14

Šonedēļ veicamie rituāli

Vasaras saulgriežu nedēļā akcents būtu jāliek uz atjaunošanos, attīrīšanos un enerģētisko restartēšanos. Tas ļoti labi saskan ar pirms saulgriežiem obligāti veicamo darbu sarakstu, kurā ir septiņi atskaites punkti. Tie ir šādi: mājas iztīrīšana, dārza izravēšana vai dzīves vides sakopšana, Līgo dziesmu vārdu atkārtošana, ārstniecības augu savākšana (šogad vēl nav izziedējuši), svētku dzērienu – alus, kvasa, medalus darīšana – to vēl var paspēt, siera siešana – var arī improvizēt par šo tēmu, un mājas pušķošana un vainagu pīšana.

Kad attīrīšanās veikta un sagatavošanās darbi paveikti teicami – priekā līgojam un svinam! Ko nu kurš: viens – vasaru, cits – auglības rituālu ar izspēlētu vīrišķā un sievišķā, gaismas un tumsas, Saules un Mēness aktivitāti, vēl kāds – tradīciju ar atdarināšanas elementiem. Uzdrīkstēsimies šajā dienā būt radoši, moderni, citādi, drosmīgi savā attieksmē un interpretācijā.

Jāņu dienā, Saulei lecot, plkst. 4.30 ir harmonisks jauns Mēness – laiks, kad sapņus kalt, nākamā mēneša vai pusgada plānus skicēt par labklājību, par mājokli, par ģimeni un bērniem. Ja papardes zieds ir meklēts, bet nav atrasts un ieraudzīts, der padomāt, un tieši Jāņu diena tam būs piemērota, par papardes zieda gaismu un šīs gaismas viļņu frekvencēm, kuras lemts uztvert vien tiem, kuriem ir ieslēgts mīlestības uztvērējs!

Vēl jo vairāk, katra Jāņu bērna individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka viņa tēla mozaīku, parāda iespējas redzēt, sajust, piedzīvot maģisko rituālu lidojumu vai kritumu.

Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

2. Auns

2/14
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl