Dodies papardēs bez bēdu! Vasaras saulgriežu laika horoskops un veicamie rituāli labākai nākotnei

0 Komentāru
Dodies papardēs bez bēdu! Vasaras saulgriežu laika horoskops un veicamie rituāli labākai nākotnei

Vasaras saulgrieži šogad svētāmi 21. jūnijā plkst. 7.24. Tie iekrīt dilstoša Mēness pēdējās dienās, tādēļ visi rituāli būs ar piezemētāku enerģētiku.

Šonedēļ veicamie rituāli

Vasaras saulgriežu nedēļā akcents būtu jāliek uz atjaunošanos, attīrīšanos un enerģētisko restartēšanos. Tas ļoti labi saskan ar pirms saulgriežiem obligāti veicamo darbu sarakstu, kurā ir septiņi atskaites punkti. Tie ir šādi: mājas iztīrīšana, dārza izravēšana vai dzīves vides sakopšana, Līgo dziesmu vārdu atkārtošana, ārstniecības augu savākšana (šogad vēl nav izziedējuši), svētku dzērienu – alus, kvasa, medalus darīšana – to vēl var paspēt, siera siešana – var arī improvizēt par šo tēmu, un mājas pušķošana un vainagu pīšana.

Kad attīrīšanās veikta un sagatavošanās darbi paveikti teicami – priekā līgojam un svinam! Ko nu kurš: viens – vasaru, cits – auglības rituālu ar izspēlētu vīrišķā un sievišķā, gaismas un tumsas, Saules un Mēness aktivitāti, vēl kāds – tradīciju ar atdarināšanas elementiem. Uzdrīkstēsimies šajā dienā būt radoši, moderni, citādi, drosmīgi savā attieksmē un interpretācijā.

Jāņu dienā, Saulei lecot, plkst. 4.30 ir harmonisks jauns Mēness – laiks, kad sapņus kalt, nākamā mēneša vai pusgada plānus skicēt par labklājību, par mājokli, par ģimeni un bērniem. Ja papardes zieds ir meklēts, bet nav atrasts un ieraudzīts, der padomāt, un tieši Jāņu diena tam būs piemērota, par papardes zieda gaismu un šīs gaismas viļņu frekvencēm, kuras lemts uztvert vien tiem, kuriem ir ieslēgts mīlestības uztvērējs!

Vēl jo vairāk, katra Jāņu bērna individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka viņa tēla mozaīku, parāda iespējas redzēt, sajust, piedzīvot maģisko rituālu lidojumu vai kritumu.

Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

0 Komentāru