Komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

Ar maija iestāšanos sajutīsi, ka no taviem riteņu spieķiem ir pazuduši visi sprunguļi, kuri traucēja pienācīgā ātrumā virzīties pa dzīves ceļiem. Tātad ”aiziet” ar pilnu švunku un atlaistām bremzēm!

Protams, tev var noveikties vienā vai otrā darba situācijā, bet kopumā būs jānopūlas un jāpieņem lēmums par savu vietu profesionālajā vidē. Galva būs skaidra un prāts ass – tieši viss nepieciešamais, lai, pārbaudot izturības un pacietības robežas, beidzot izšķirtos par savu lietu, savu biznesu vai skolu. Vairo savu pašapziņu un sargi savu intelektuālo īpašumu. Iedvesma tev var palīdzēt un būsi pārsteigts par savu uzdrīkstēšanos.

Ārējie apstākļi var izrādīties dezorientējoši, tomēr vari paļauties uz palīdzību sarežģītās situācijās, kas izpaudīsies kā pēkšņa notiekošā dziļākās būtības izpratne. Kredītsaistības un līgumsaistības sakārtosies un iestāsies konstruktīva saprašanās. Tas galīgi nav maz! Esi izmanīgs, lai neapmaldītos notiekošajā, bet nekādā gadījumā nekļūsti negodīgs.

Tuvo un īpašo attiecību sfērā šomēnes pieaugs pārliecība un drosme pamēģināt spēkus vairākos romānos vienlaicīgi. Dzīvosi ar sajūtu, ka mīlestība ir fonā un tā nekur nepazudīs. Mēneša sākumā pret saviem tuvajiem izturēsies tā, ka viņi sapratīs, ka tavā dzīvē ir arī svarīgākas lietas. Maija beigās attiecībās vari izlīdzināt asumus un izravēt nezāles. Tavās acīs būs saskatāmas mīlestības ceriņziedu pieclapiņas.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl