Dod sev iespēju uz laimi, un tā tevi atradīs! Ko zvaigznes sola maijā?

Pievienot komentāru

2. Vērsis

2/13

Auns

Ar maija iestāšanos sajutīsi, ka no taviem riteņu spieķiem ir pazuduši visi sprunguļi, kuri traucēja pienācīgā ātrumā virzīties pa dzīves ceļiem. Tātad ”aiziet” ar pilnu švunku un atlaistām bremzēm!

Protams, tev var noveikties vienā vai otrā darba situācijā, bet kopumā būs jānopūlas un jāpieņem lēmums par savu vietu profesionālajā vidē. Galva būs skaidra un prāts ass – tieši viss nepieciešamais, lai, pārbaudot izturības un pacietības robežas, beidzot izšķirtos par savu lietu, savu biznesu vai skolu. Vairo savu pašapziņu un sargi savu intelektuālo īpašumu. Iedvesma tev var palīdzēt un būsi pārsteigts par savu uzdrīkstēšanos.

Ārējie apstākļi var izrādīties dezorientējoši, tomēr vari paļauties uz palīdzību sarežģītās situācijās, kas izpaudīsies kā pēkšņa notiekošā dziļākās būtības izpratne. Kredītsaistības un līgumsaistības sakārtosies un iestāsies konstruktīva saprašanās. Tas galīgi nav maz! Esi izmanīgs, lai neapmaldītos notiekošajā, bet nekādā gadījumā nekļūsti negodīgs.

Tuvo un īpašo attiecību sfērā šomēnes pieaugs pārliecība un drosme pamēģināt spēkus vairākos romānos vienlaicīgi. Dzīvosi ar sajūtu, ka mīlestība ir fonā un tā nekur nepazudīs. Mēneša sākumā pret saviem tuvajiem izturēsies tā, ka viņi sapratīs, ka tavā dzīvē ir arī svarīgākas lietas. Maija beigās attiecībās vari izlīdzināt asumus un izravēt nezāles. Tavās acīs būs saskatāmas mīlestības ceriņziedu pieclapiņas.

2. Vērsis

2/13

Lasi vēl