Divi latvieši rada patriotisku, hipsterīgu un iedvesmojošu apģērba līniju

1 komentārs
Divi latvieši rada patriotisku, hipsterīgu un iedvesmojošu apģērba līniju
Foto: Maronda

Mūsdienās kļūt par apģērbu dizaineru nav nemaz tik sarežģīti, īpaši tad, ja ir laba ideja, jo, lai atvērtu apģērbu līniju, šķiet, pietiek tikai ar uzrakstu uz krekla. Tā divi jaunieši, kuri ikdienā ar neko tādu nenodarbojas, salika kopā galvas un tekstus un centīsies iedvesmot cilvēkus.

Šīs idejas galvenā doma ir veidot kvalitatīvas, interesantas, daudzveidīgas kolekcijas, lai katrs cilvēks varētu atrast sev piemēroto preci, tā par šo ideju stāsta viens no idejas autoriem. “Komanda sastāv no diviem domubiedriem, Andra un Dmitrija, strādājam IT jomā, kā arī nodarbojamies ar fotografēšanu.” Puiši solot, ka drīzumā viņi sāks tirgot arī cita veida apģērbus, piemēram, kleitas, žaketes, somas un daudz ko citu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Neņemot vērā to, ka viens džemperis ir ar uzrakstu New York, īpašu atzinību savā Facebook lapā, protams, izpelnījies uzraksts Proud to be Latvian, kas savācis vairāk nekā 4000 Like. Viņu piedāvājumā, kas meklējami mājaslapā, vēl ir arī apģērbi ar uzrakstiem Born in 90’s (Dzimis deviņdesmitajos), kā arī Exercise? I thought you said EXTRA FRIES (Treniņš? Man šķita, ka Tu pasūtīji vēl vienus kartupelīšus) un daudzi citi. Vairāk par viņiem uzzini Facebook profilā un viņu mājaslapā!

TOP komentāri

  • crazy
    0 0 0

    crazy

    nu gan ja viņiem ,kas sanāks tad tas ir kas jocīgs. BTW "proud to be Latvian" man jau ir kādus 2 gadus uz T-krekla. kur es biju ātrāk būtu arī sācis savu apģērb līniju.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl