Dīvaini izgudrojumi, kurus tā vien gribas izmēģināt

0 Komentāru
Dīvaini izgudrojumi, kurus tā vien gribas izmēģināt
Pixabay

Spilvens–draudziņš, cepure ar bārdu, ”sešpakas” veidotājs un citi dīvaini izgudrojumi, kuri ir tik jocīgi, ka tā vien gribas tos izmēģināt.

Kamēr par tādu izgudrojumu kā, piemēram, divritenis vai internets, ģenialitāti neviens nešaubās, un tie ir bijuši patiešām revolucionāri, ir virkne izgudrojumu, kuri tā arī paliek nomesti kaut kur stūrī. Tomēr daži no tiem ir uzmanības vērti, jo savā bezjēdzībā ir vienkārši ģeniāli.

Esam apkopojuši sešu, mūsuprāt, jocīgāko un šķietami bezjēdzīgāko izgudrojumu topu. Varbūt kāds no tiem galu galā tomēr nemaz nav tik bezjēdzīgs? Bet dīvains gan!

6. Adīta cepure ar bārdu

Tev ziemā salst zods? Vai varbūt tev neaug bārda? Jebkuru no šīm problēmām palīdzēs atrisināt… adīta cepure ar bārdu! Lai tiktu pie skaistas bārdas, vairs nav vajadzīgas ne īpašas rūpes, ne labi gēni – to viens un divi tev sagādās vecmāmiņa!

5. Šlipsē pārnēsājama pudele

Vēlies izskatīties profesionāli, bet nevēlies būt izslāpis? Šī pudele-šlipse ir kā radīta šādām situācijām! Turklāt izgudrojuma autori piedāvā šlipses dažādām gaumēm – ir iespēja izvēlēties gan stilu, gan krāsu.

4. Galda piederumu vāciņi pildspalvām

Mācību stundas laikā gribas kaut ko uzkost, bet nav pārāk ērti ik pa laikam mainīt rakstāmos pret karotēm vai dakšām? Ģeniāls risinājums – galda piederumu pildspalvu vāciņi. Vienā galā rakstāmais, bet otrā – karote vai dakša.

3. Stūra bilžu rāmītis

Uz āru vērstie stūri patiešām ir garlaicīgi! Ne tajos kaut ko nolikt, ne uzkārt! Bet šis izgudrojums problēmu atrisina – stūra bilžu rāmītis, kas eleganti aplokās ap stūri.

2. Apkampiena spilvens

Tev nav drauga? Nav neviena, ar ko apķerties? Apkampiena spilvens noderēs gan brīžos, kad jūties vientuļi, gan tad, kad vēlies kādu plecu, uz kura nolikt galvu.

1. ”Sešpakas” veidotājs

Kā tikt pie ”sešpakas”, visu dienu sēžot pie televizora? Noslēpums ir atklāts! Vienkārši piestiprini vēderam ”sešpakas” veidotāju, kas ādā atstās trenētas vēdera preses nospiedumus, un pāris sekunžu laikā tava presīte izskatīsies nevainojami!

0 Komentāru