Komentāri
Desmit dienās izpārdod Skyforger valsts svētku koncertu Cēsīs
Foto: Jānis Vīksna

Dienu pirms Latvijas valsts pasludināšanas gadadienas – 17. novembrī Cēsu Fonoklubā uzstāsies folkmetāla grupa Skyforger, kuras koncerts tika pilnībā izpārdots 10 dienu laikā.

Piektdienas pēcpusdienā Fonoklubs savā Facebook lapā paziņoja, ka biļetes uz Skyforger koncertu pieejamas vairs nav. “Bija jau sākumā skaidrs, ka šis pasākums tiks ātri izpārdots, tāpēc aicinājām cilvēkus nevilcināties. Šobrīd redzam, ka pēdējā biļete tika iegādāta 3. novembra plkst. 21:16 jeb 10 dienas pēc koncerta izziņošanas,” pastāstīja koncerta rīkotājs Marts Sildniks.

“Skyforger līdz šim ir bijusi viena no retajām lielajām pašmāju grupām, kas uz mājīgās kluba skatuves vēl nav viesojusies, tāpēc viņu uzstāšanās valsts svētku noskaņās mums ir divtik priecīgs un nozīmīgs notikums,” stāsta Sildniks.

Jau vēstīts, ka par spīti tam, ka Skyforger ir uzstājušies jau vairākos Fono rīkotajos festivālos un lielkoncertos, šī būs pirmā reize, kad Latvijas folkmetāla grandi kāps tieši uz Fonokluba skatuves.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl