Komentāri

Asaru rosinošais video sākas it kā ļoti parasti – skat, māmiņ, gribu Tev parādīt video! Pat visvienaldzīgākajiem cilvēkiem ir skaidrs, ka šajā materiālā čehu puisis vārdā Alekss ir ieliecis ne tikai gadu filmēšanas un pēcāk arī montēšanas darbu, bet arī lielu mīlestību, kas veltīta viņa mātei.

Kā jau tipiskam iepazīšanās video pienākas, tajā tiek atrunātas viņa mammas aizraušanās, kā arī sieviete tiek parādīta arī neveiklās pozīcijās un jautros mirkļos. Dzīvesprieks, rūpes, jautrība, bet pats galvenais – mīlestība. Tieši šīs ir tās lietas, kas pirmās nāk prātā, skatoties šo patiesi aizkustinošo video. Kā puisis raksta sava YouTube kanāla aprakstā, “es vēlētos iepazīstināt savu mammu, Evu, kura pašlaik ir brīva un ir pelnījusi lielisku vīrieti. Ja tieši Tu esi šāds vīrietis vai vismaz zini tādu, atraksti man uz icouldbeadam@gmail.com”.

FOTO

Izmantojot vārdu spēli, viņš metaforiski savai mammai meklē viņas Ādamu. Protams, ir skaidrs, ka potenciālajam vīram nav jābūt tieši ar šādu vārdu.

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl