Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri

10. Mežāzis

9/12

Strēlnieks

Sagaidot un dzīvojoties pa dāvanu došanas un ņemšanas mēnesi, laiku, kad gribās novilkt treknu svītru šajā gadā paveiktajam un, kā parasti, ar lielu lusti un trekniem burtiem uzrakstīt apņemšanās, kuras – paldies augstākajiem spēkiem – stāsies spēkā tikai no jaunā gada, esi mierīgs un pateicīgs. Viss liecina, ka noturēsies Rūdolfa mugurā un rikšosiet putenī, lai piepildītu savu labsajūtu.

Tas, ko mēs varam attiecināt uz tavu darba virzienu, norāda uz resursu pietiekamību, lai iespaidotu un pat izmainītu profesionālās darbības laukā notiekošo. Ar resursiem jāsaprot gan personīgas enerģijas krājumi, gan kontu uzkrājumi un arīdzan palīdzīgas rokas vai prāti no citurienes. Būsi apņēmības pilns, pielikt punktu vai novilkt jau pieminēto svītru ilgi pastāvošajai konfrontācijai savā darba laukā. Pats noteikti saproti, ap ko lietas grozās. Tāpēc, draugs, strādā un cīnies kā zvērs. Paņem visus piedāvājumus, kuri parādās pie tava apvāršņa, un nežēlo arī nakts stundas, lai visu izdarītu izcili. Efektivitāte savienojumā ar jēgpilnu motivāciju darīs brīnumus. Un decembris taču ir brīnumu laiks!

Arī augstās mīlas valdniece tavam decembrim ir sagādājusi vienu otru pārsteigumu. Protams, tie būs saistīti ar tavu partneri vai iecerēto, kurš šajā brīnumu laikā tev veltīs īpašu uzmanību. Atbildi uz šiem uzmanības apliecinājumiem un iestūrēsi perfektās un harmoniskās attiecībās. Tavs jutekliski emocionālais stāvoklis decembrī būs ārkārtīgi piemērots, lai noskaidrotu, kas ir svarīgākais tieši šobrīd un tieši šeit. Tavas vēlmes sasniegs kulmināciju mēneša beigās, bet to realizācijas ceļā nešaubies ne mirkli un neļauj nevienam sēt šaubas par tavu izvēli vai rīcību.

10. Mežāzis

9/12