Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Decembris zināms kā pārsteigumu un brīnumu laiks, un šomēnes ne vienu, ne otru netrūks. Daudziem biznesiņš, darbiņš un attiecīgi naudas aprite zels bez īpašas piepūles. Tikmēr augstās mīlas valdniece šomēnes ir sagādājusi vienu otru pārsteigumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Emocionāli vēl neesi gatavs decembra atnākšanai, jo tevi neatstāj sajūta par kādu neizdzīvotu vai nepamanīti pāršķirtu laika epizodi šajā gadā. Neskumsti! Jo tuvāk gada nogalei un jo kaitinošākas izklausīsies Ziemassvētku dziesmas visās radiostacijās, jo stabilāks un pārliecinošāks jutīsies svētku jezgā un nebeidzamajās ziemeļbrieža sacensībās ar interneta veikaliem.

Bet tā kā gads vēl nav galā un vismaz pirmajā decembra pusē vēl nāktos pastrādāt, tad nu zini, ka uzkrautais vezums līdz galastacijai vai pie klienta būs jānogādā. Nav variantu. Vēl jo vairāk, ļoti nopietni jāķeras pie stratēģiskās darbu plānošanas nākamajam gadam, jo vecās štelles jāatstāj šajā gadā. Tavs ceļš paredz ķerties pie kā jauna. Te neizvairīsies arī no kairinājumiem un maldugunīm, jo daži izgaismotie ceļi var tevi ievest arī strupceļā. Strupceļš nozīmē situāciju, kura neparedz nekādu personīgo un profesionālo izaugsmi. Tāpēc galvai visu laiku jābūt skaidrai un absolūtā darba kārtībā, lai apstrādātu maksimumu no visas pieejamās informācijas. Tev noteikti noderēs pašpārliecība ar šķipsniņu trakuma.

Jūtu pasaulē rēķinies ar vajadzību risināt krustvārdu mīklas. Tādas reālas, attiecību sadzīvē sakņotas. Būs nepieciešama emocionālajā inteliģencē balstīta loģiskā domāšana, lai attiecību grubuļus slīpētu un tiem pāri sausiem zābaciņiem pārčāpotu. Nāksies mobilizēt visus savus resursus, lai attiecību situācijas noturētu pienācīgā kontrolē, neļaujot tām izvērsties Sprīdīša un Milža dejā. Spēku rodi godīgumā un atklātībā, gan pret sevi pašu, gan pret saviem tuvajiem, un Jaunajā gadā dzīvosiet rāmi un pārtikuši!

8

Strēlnieks

Sagaidot un dzīvojoties pa dāvanu došanas un ņemšanas mēnesi, laiku, kad gribās novilkt treknu svītru šajā gadā paveiktajam un, kā parasti, ar lielu lusti un trekniem burtiem uzrakstīt apņemšanās, kuras – paldies augstākajiem spēkiem – stāsies spēkā tikai no jaunā gada, esi mierīgs un pateicīgs. Viss liecina, ka noturēsies Rūdolfa mugurā un rikšosiet putenī, lai piepildītu savu labsajūtu.

Tas, ko mēs varam attiecināt uz tavu darba virzienu, norāda uz resursu pietiekamību, lai iespaidotu un pat izmainītu profesionālās darbības laukā notiekošo. Ar resursiem jāsaprot gan personīgas enerģijas krājumi, gan kontu uzkrājumi un arīdzan palīdzīgas rokas vai prāti no citurienes. Būsi apņēmības pilns, pielikt punktu vai novilkt jau pieminēto svītru ilgi pastāvošajai konfrontācijai savā darba laukā. Pats noteikti saproti, ap ko lietas grozās. Tāpēc, draugs, strādā un cīnies kā zvērs. Paņem visus piedāvājumus, kuri parādās pie tava apvāršņa, un nežēlo arī nakts stundas, lai visu izdarītu izcili. Efektivitāte savienojumā ar jēgpilnu motivāciju darīs brīnumus. Un decembris taču ir brīnumu laiks!

Arī augstās mīlas valdniece tavam decembrim ir sagādājusi vienu otru pārsteigumu. Protams, tie būs saistīti ar tavu partneri vai iecerēto, kurš šajā brīnumu laikā tev veltīs īpašu uzmanību. Atbildi uz šiem uzmanības apliecinājumiem un iestūrēsi perfektās un harmoniskās attiecībās. Tavs jutekliski emocionālais stāvoklis decembrī būs ārkārtīgi piemērots, lai noskaidrotu, kas ir svarīgākais tieši šobrīd un tieši šeit. Tavas vēlmes sasniegs kulmināciju mēneša beigās, bet to realizācijas ceļā nešaubies ne mirkli un neļauj nevienam sēt šaubas par tavu izvēli vai rīcību.

Nākamais: Strēlnieks