Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri

9. Strēlnieks

8/12

Skorpions

Ja citiem decembris ir gada laikā nesarūpēto kamanu meklēšanas un remontēšanas laiks, tad tu vari droši sēdēt pie kamīna, kājas sacēlis, un nelikties par tām ne zinis. Īpaši aizkustinošā gadījumā vari atļauties aizdot dažas no tavā krājumā esošajām.

Gada noslēgums darbā vainagosies ne tikai ar krāšņu balli, bet arī ar necerētiem bonusiem tavā kontā vai pat kādu oriģinālu veiksmes stāstu. Tomēr pārdomas par naudas pelnīšanas veidu metodēm vai sfēru tev nebūs svešas. Ja šīs personīgās meditācijas rezultātā nonāksi pie slēdziena, ka nemīli savu darbu, šeit var būt variācijas – darbadevēju, darba vidi, tad rīcības plāns ir acīmredzams un skaidrāks par skaidru. Sāc darīt to, ko tiešām vēlies. Viss ir tavās prasmīgajās rokās. Esi spēcīgs garā un nebaidies savā dzīvē ielaist pārmaiņas, tās piešķirs jaunu dzīvības enerģiju un smeķi. Tātad lielais radikālo pārmaiņu un transformāciju laiks ir pienācis.

Emociju un jūtu sfērā arī būs aktuāls šaubīšanās elements. Tā sēžot pie kamīna, nāksies daudz ko pārcilāt, pārgrupēt un restartēt savā prātā. Un jautājums būs nevis par to, vai ielaist pārmaiņas savā jūtu dzīvē, bet gan par to, kā ar tām sadzīvot un tām pielāgoties. Daudz sarežģītāk ir pielāgoties citu cilvēku likumiem un tikumiem nekā izštukot savējos. Kamēr tiec skaidrībā par saviem noteikumiem, dzīvo pēc saviem ieskatiem un kontrolē pēc iespējas lielāku dzīves telpu ap sevi. Dārgos cilvēkus skolo, mācot viņiem pieņemt tavas un savas gribas brīvības izpausmes. Mīļotie sapratīs arī bezkompromisu rīcību, ar noteikumu – smalkjūtīgi un maigi.

9. Strēlnieks

8/12