Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri

8. Skorpions

7/12

Svari

Kā katru gadu ap šo laiku, arī šogad bez stresiņa neiztikt. Līdzīgi kā katru gadu, vēlēsies ierušināties siltā segā un ātrāk pārlaist šo pēdējā brīža neatliekamo rūpju laiku. Bet, kad pienāks Svētvakars, visi pasaku tēli, tevi ieskaitot, atdzīvojas.

Darba lietās vairāk dominēs nedarīšanas noskaņojums. Pat domu nepieļausi, ka varētu uzņemties kādu lieku haltūriņu, kādu kreiso darbiņu. Piedāvājumi būs un materiālās intereses ņems virsroku pār dabīgo slinkumu. Vissaspringtākās un profesionāli aktīvākās rādās pašas mēneša beigas, arī naudas straume pagriezīsies tava konta virzienā. Ar vienu nosacījumu, ja neizprovocēsi vai neiesaistīsies konfliktā ar potenciālajiem darba devējiem vai pasūtītājiem. Vēl vairies no neprātīgām, jūtu diktētām izdarībām darba kontekstā kā dienesta romāna seku pēdējais cēliens.

Profesionālajā vidē nāksies piedzīvot klaji kaitniecisku rīcību, tāpēc nākotnes vārdā, apzinies kam, kur un kāpēc nedrīksti uzticēties.

Mīlas lietās ieteicams vairāk paļauties un uzticēties savām sajūtām. Nedalies savos sirds priekos ar cilvēkiem, kurus vāji pazīsti, jo ne visas zelta mēlītes dzied mīlas korāļus. Bet nevilcinies savu jūtu un domu atklāšanā tiem, kuri dārgi, bet kādu apstākļu iespaidā esat šķirti. Ko no tā iegūsi? Citu skatu – reālistiskāku, pragmatiskāku vai pilnīgāku. Tad jau skaties Svētvakars un pasaka var sākties.

8. Skorpions

7/12