Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri

7. Svari

6/12

Jaunava

Decembrī tiecies realizēt tikai tos plānus, kuri nāk par labu tev personīgi un uzlabo tuvās vides labklājību. Racionāli, godīgi un pareizi. Pasaules lāpīšanu atstāj pasaku varoņu ziņā. Šie varoņi būs tev pateicīgi, ka neaizņem viņu darbības nišu un atstās dāsnas dāvaniņas zem eglītes.

Darba aktivitātēs nāksies veikt nemitīgas izmaiņas, korekcijas un plānu labojumus, kas finālā var vainagoties ar sajūtu, kas viss velti. Idejas, kuras sākumā šķitušas teju ģeniālas, pēc atkārtotas apspriešanas, rādīsies pagalam bezjēdzīgas. Labāk to atzīt, nekā ieguldīt naudu un enerģiju neperspektīvā padarīšanā. Tāpēc savu dārgo laika resursu investē kāda profesionālā jautājuma vai problēmas skrupulozai analīzei, lai darbs mēneša garumā nebūtu jānoraksta nebūtībā, turklāt vadības dzēlīgo piezīmju pavadījumā. Uzmanība, mērķtiecīga enerģijas investīcija un komunikācija izglābs tavu profesionālo karjeru decembrī.

Savukārt tavu jūtu pasauli glābs neviens cits kā tavs mīļotais un visdārgākais cilvēks. Tev pašam nebūs tik daudz spēka, lai attiecībās uzturētu koši sprēgājošu ugunskuru vai vismaz kvēlojošu pagalīti kamīnā, tāpēc ļauj partnerim parūpēties par malciņu un liesmu spēku. Šogad priekšroku dod klusām un mājīgām Ziemassvētku vakariņām un izvairies no ārišķīgiem sabiedrības saietiem gadu mijā.

7. Svari

6/12