Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri

6. Jaunava

5/12

Lauva

Lielo Saulgriežu laiks tev nebūs tikai dāvināšanas prieka caurstrāvots, bet arīdzan lielas izvēles radītas spriedzes bagāts. Tātad, kur ir, tur rodas vēl. Katrai izvēlei komplektā nāk savs notikumu attīstības scenārijs, viens par otru vilinošāks un labāks, ar nosacījumu, ka izvēlēties var tikai vienu.

Biznesiņš, darbiņš un attiecīgi naudas aprite zels bez tavas īpašas piepūles un līdzdalības. Ko labāku vēl var vēlēties? Tāpēc kļūsti pateicīgs un neiztraucē šo labvēlīgo enerģētisko stāvokli un nesaduļķo ūdeni, lai neveicinātu visādu krāmu uzpeldēšanu. Tev taču nevajag problēmas šajā svētku gaidīšanas laikā. Jo tuvāk gadu mijai, jo mazākas kļūs iespējas savārīt ziepes. Tomēr enerģijas tevī būs pārpārēm, lai gribētu iesaistīties visos piedāvājumos. Te nu nonākam pie izvēlēm un prioritātēm. Labais padoms būtu izvēlēties ko fundamentālu. Neizšķīdini savus talantus un radošo enerģiju sīkumos. Lai arī gada beigas, tev nopietni vajadzētu padomāt par jauniem uzsākumiem profesionālajā sfērā, jo slazdi jāizliek vēl šogad, līdz gaismas uzvarai pār tumsu.

Kas notiks zem eglītes? Milzīgu bučošanās kaislību nebūs un nebūs jābaidās, ka eglīte var aizdegties. No attiecību drošības viedokļa šī ir ļoti iepriecinoša vēsts. Ja paliksi uzticīgs savai iekšējai būtībai un necentīsies izkrāsoties sev nepieņemamās krāsās, kopējā attiecību noskaņa decembrī būs harmoniski pacilājoša. Ja vēlies scenāriju ar neizdzēšamu atmiņu buķeti, apsver iespēju sagaidīt jauno gadu svešā buduārā, tālā pilsētā vai pat citā valstī.

6. Jaunava

5/12