Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Decembris zināms kā pārsteigumu un brīnumu laiks, un šomēnes ne vienu, ne otru netrūks. Daudziem biznesiņš, darbiņš un attiecīgi naudas aprite zels bez īpašas piepūles. Tikmēr augstās mīlas valdniece šomēnes ir sagādājusi vienu otru pārsteigumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola decembrī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Emocionāli vēl neesi gatavs decembra atnākšanai, jo tevi neatstāj sajūta par kādu neizdzīvotu vai nepamanīti pāršķirtu laika epizodi šajā gadā. Neskumsti! Jo tuvāk gada nogalei un jo kaitinošākas izklausīsies Ziemassvētku dziesmas visās radiostacijās, jo stabilāks un pārliecinošāks jutīsies svētku jezgā un nebeidzamajās ziemeļbrieža sacensībās ar interneta veikaliem.

Bet tā kā gads vēl nav galā un vismaz pirmajā decembra pusē vēl nāktos pastrādāt, tad nu zini, ka uzkrautais vezums līdz galastacijai vai pie klienta būs jānogādā. Nav variantu. Vēl jo vairāk, ļoti nopietni jāķeras pie stratēģiskās darbu plānošanas nākamajam gadam, jo vecās štelles jāatstāj šajā gadā. Tavs ceļš paredz ķerties pie kā jauna. Te neizvairīsies arī no kairinājumiem un maldugunīm, jo daži izgaismotie ceļi var tevi ievest arī strupceļā. Strupceļš nozīmē situāciju, kura neparedz nekādu personīgo un profesionālo izaugsmi. Tāpēc galvai visu laiku jābūt skaidrai un absolūtā darba kārtībā, lai apstrādātu maksimumu no visas pieejamās informācijas. Tev noteikti noderēs pašpārliecība ar šķipsniņu trakuma.

Jūtu pasaulē rēķinies ar vajadzību risināt krustvārdu mīklas. Tādas reālas, attiecību sadzīvē sakņotas. Būs nepieciešama emocionālajā inteliģencē balstīta loģiskā domāšana, lai attiecību grubuļus slīpētu un tiem pāri sausiem zābaciņiem pārčāpotu. Nāksies mobilizēt visus savus resursus, lai attiecību situācijas noturētu pienācīgā kontrolē, neļaujot tām izvērsties Sprīdīša un Milža dejā. Spēku rodi godīgumā un atklātībā, gan pret sevi pašu, gan pret saviem tuvajiem, un Jaunajā gadā dzīvosiet rāmi un pārtikuši!

3

Vēzis

Nerausti Ziemassvētku vecīti aiz bārdas un neskaties, kas ir viņa maisiņā. Ja pats piepūlēsies – un nāksies to darīt piepūstiem vaigiem -, ne tikai mitoloģiskie varoņi, bet arī pavisam cilvēcīgas būtnes tevi dāsni atalgos.

Panākumi un notikumu attīstība darba frontē būs vistiešākā veidā saistīti ar tavu emocionālo noskaņojumu un spēju pielāgoties. Profesionālo jautājumu risināšanā jāiedarbina personīgo psihisko stāvokļu kontroles mehānisms ar vislielāko jaudu. Lietišķajās pārrunās kontrolē savu balss toni un rūpīgi izvēlies izteiksmes līdzekļus, jo māka ignorēt citiem visbūtiskāko, tev var izdarīt lāča pakalpojumu. Piedzīvosi situācijas, kad rokas niezēs vēlmē pielietot ietekmīgākus argumentus. Tev jāspēj valdīt pār situācijām, nepārvēršot darbavietu par ietekmju ringu. Decembra beigās iekšējā spriedze mazināsies un varēsi atļauties arī kādu mīlīgi ironisku joku savu kolēģu virzienā.

Personīgajās attiecībās ir svarīgi ievērot divus vienkāršus un senus likumus. Pirmkārt, nevairies pārjautāt un precizēt partnera izteikumus un mājienus, lai nepieļautu pieņēmumu maldīgo varu pār situāciju. Otrkārt, savas vēlmes nestādi augstāk par savu mīļoto iecerēm. Būtībā šis noteikums ir vērā ņemams jebkurā situācijā, bet pieņemšanas un piedošanas laikā tam būtu jākļūst par vienu no taviem pamatbaušļiem. Par pārējiem dzīves labumiem, priekiem un baudām visums un vecais, sirmais vīrs jau ir parūpējušies.

Nākamais: Vēzis