Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri

5. Lauva

4/12

Vēzis

Nerausti Ziemassvētku vecīti aiz bārdas un neskaties, kas ir viņa maisiņā. Ja pats piepūlēsies – un nāksies to darīt piepūstiem vaigiem -, ne tikai mitoloģiskie varoņi, bet arī pavisam cilvēcīgas būtnes tevi dāsni atalgos.

Panākumi un notikumu attīstība darba frontē būs vistiešākā veidā saistīti ar tavu emocionālo noskaņojumu un spēju pielāgoties. Profesionālo jautājumu risināšanā jāiedarbina personīgo psihisko stāvokļu kontroles mehānisms ar vislielāko jaudu. Lietišķajās pārrunās kontrolē savu balss toni un rūpīgi izvēlies izteiksmes līdzekļus, jo māka ignorēt citiem visbūtiskāko, tev var izdarīt lāča pakalpojumu. Piedzīvosi situācijas, kad rokas niezēs vēlmē pielietot ietekmīgākus argumentus. Tev jāspēj valdīt pār situācijām, nepārvēršot darbavietu par ietekmju ringu. Decembra beigās iekšējā spriedze mazināsies un varēsi atļauties arī kādu mīlīgi ironisku joku savu kolēģu virzienā.

Personīgajās attiecībās ir svarīgi ievērot divus vienkāršus un senus likumus. Pirmkārt, nevairies pārjautāt un precizēt partnera izteikumus un mājienus, lai nepieļautu pieņēmumu maldīgo varu pār situāciju. Otrkārt, savas vēlmes nestādi augstāk par savu mīļoto iecerēm. Būtībā šis noteikums ir vērā ņemams jebkurā situācijā, bet pieņemšanas un piedošanas laikā tam būtu jākļūst par vienu no taviem pamatbaušļiem. Par pārējiem dzīves labumiem, priekiem un baudām visums un vecais, sirmais vīrs jau ir parūpējušies.

5. Lauva

4/12