Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri

4. Vēzis

3/12

Dvīņi

Tava dzīves laboratorija, lai arī Ziemassvētku rotājumiem izgreznota, būs samērā oportūniska vieta, kur nereti viesosies šaubas un citi mistiski personāži. Bet tu cēli pārraudzīsi savu galmu, gribēdams būt notiekošā virspavēlnieks. Samierinies ar kosmiskā taisnīguma likumu.

Lielajās biznesa un algotā darba kupenās pūtīs skarbie ziemeļu vēji. Un stihiskie dabas spēki tevi mēģinās salauzt vai likt atkāpties visa mēneša garumā. Būs vajadzīga gandrīz pārdabīga gribas izpausme, lai turpinātu cīnīties. Sasparojies, jo atkāpšanās un bēgšana būtu zem tava goda. Nezaudē modrību pat visnenozīmīgākajās detaļās, jo tieši uz tām parasti iekrīti. Profesionālajā komunikācijā saglabā vēsu distanci.

Mazākajos un seklākajos profesionālās darbības ūdeņos ir būtiski nodrošināt uzticamu aizmuguri. Vēro, lai konti, līgumi un citi dokumenti būtu pienācīgā uzraudzībā. Vielu pārdomām var sagādāt arī kāda nepieteikta inspekcija.

Mīlas lietās decembrī piedzīvosi uzjautrinoši romantiskus notikumus, kur neiztrūks lūkošanās pēc Sniegbaltītes vai kāda sprigana Piparkūku vīriņa. Tas laulātajiem vai nopietnās attiecībās esošiem var sagādāt vienu otru amizantu situāciju. Bet tava spēli un flirtu meklējošā dvēsele veldzēsies šajos piedzīvojumos. Neietekmējies no ļaužu valodām un iepriecini savus mīļotos tieši tā, kā esi iecerējis un nebaidies no pārmaiņām.

4. Vēzis

3/12