Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri

3. Dvīņi

2/12

Vērsis

Pragmatiski un ļoti pārdomāti vadīsi šo Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Citiem traucoties stresa kamanās, tu lēnā garā ar distanču slēpēm izbaudīsi garām slīdošo ainavu. Reizēm piestāsi, lai aplūkotu Ziemassvētku tirdziņu piedāvājumu, tad lepnā vientulībā turpināsi savu ceļu.

Decembrī tieši darba sfēra tev var izrādīties pati problemātiskākā. Bet pats vari to nesajust vai nesaprast vai izlikties neredzam. Droši var apgalvot, ka viltīgā veiksme būs aiztipinājusi citā virzienā. Darba attiecībās, visos tās hierarhijas līmeņos neļauj uz sevi izdarīt redzamu vai slēptu spiedienu. Svarīgi, lai tu pats spētu šīs situācijas atpazīt, jo ietekme var notikt izsmalcināti un skaisti. Saglabā savu lēmumu neatkarību par katru cenu. Un cena var būt augsta. Kolēģu nodevība un apmelnojošas intrigas. Lepnā vientulībā ej savu zvaigžņu iezīmēto decembra ceļu.

Gada nogalē Mīlas dieviete šķiet ir tava vienīgā sabiedrotā. Attiecības realizēsies, dzims un aizies nebūtībā strikti saskaņā ar taviem plāniem un cerībām. Bet, lai velns pār stenderi, ja kas nenotiks atbilstoši iecerēm. Dabūs ciest visi tavas sniedzamības rādiusā esošie tuvinieki un draugi. Ja notikumi kļūst nekontrolējami, atceries – problēma nav zvaigžņu stāvoklī, bet gan tavā uzvedības manierē. Un nepiesauc likteni. Padomā, kā tu izturies pret tuvajiem, un arī pie jūsu durvīm piestās dāvanu piegādātāja kamanas.

3. Dvīņi

2/12