Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri

 

12/12

Zivis

Sava plūstošā un nelīdzsvarotā dzīves ritma dēļ attapsies, kad decembris jau būs pusē un sirmais dāvanu un prieka sūtnis jau būs devies ceļā. Nāksies ar viņu sazināties ar moderno saziņas līdzekļu palīdzību, jo papīra formāta vēstījumiem jau būs par vēlu.

Bet šī aizmāršība tev ir piedodama, jo darbā pašam ies kā pa kupenām, zem kurām nav redzami visi tie kukuržņi vai ciņi, kuriem uzskrienot būs arī nedaudz sāpīgi. Nekrāsosim tavu profesionālas realizācijas bildi tik drūmos toņos, jo mēneša beigās pie debesīm iedegsies arī naudiņu vēstošā zvaigzne kā labā vēsts no Bētlemes. Vēl ir norādes par jauna darba piedāvājuma iespējamību, bet tas paredzēs, ka ir jāatsakās no kaut kā jau pārbaudīta un droša, tad nu prātīgi mēri, sver un domā. Piedzīvojumos un avantūrās ar naudas lietām neiesaisties, naudas mijējiem met lielu līkumu, jo aklā veiksmes kundzīte būs ārpus uztveršanas zonas. Rezumējot – sargā savu vietiņu, uzmani cipariņus visās ailēs un kārtīgi mēri, pirms ķeries pie šķērēm.

Decembra bilde mērenāka rādās jūtu un emociju pasaulē un tev ir visas iespējas dabūt tieši to – viņu, kuru vēlies. Ceļā neviens nestāsies, un viss būs atkarīgs tikai no gribēšanas. Ja vēlies, ej un paņem un, galvenais, neņem nekādā aubē to, ko saka vai domā citi. Savu attiecību pasauli tu būvē pats ar savām darbībām un arī nogaidošo attieksmi. Tāpēc Ziemassvētku stāsts nav par pareizo vai nepareizo atbildi, bet gan par izvēlēm.

 

12/12