Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri

12. Zivis

11/12

Ūdensvīrs

Neskatoties uz dažu bargu dalībnieku parādīšanos pie tavas dzīves apvāršņa, nebēdāsi ne nieka un jostu arī negrasīsies savilkt, bet cerīgi raudzīsies lielā Ziemassvētku brīnuma virzienā. Decembrī viss būs atkarīgs no attieksmes, un tā solās būt mēreni vieglprātīga.

Ieguldīšanās darba sfērā būs tavas gribas brīva izpausme, jo pats zīmēsi savus mērķus un to iespējamos attīstības variantus. Palīdzību nākotnes skiču projekta radīšanā diez vai sagaidīsi, bet ar ieteikumiem neviens neskoposies. Šo nepateicīgo procesu jāpabeidz līdz decembra vidum. Uz mēneša beigām būs vēl jāpievelk nepadarīto darbu astes, nepieļaujot nekādas atlaides norunātajos termiņos. Mēneša rezumē varētu būt sekojošs: ceļa un virziena izvēle ir tavā ziņā, bet ziemas miegam un pasivitātei neļaujies, jo tā pazaudēsi labo virziena sajūtu.

Attiecību ragavās arī iepūtis brangs ziemelis un nesīs kamanas tālēs nezināmās. Vismaz tā sajutīsies un ilgosies neaizmirstamus mirkļus – arī, ja neesi brīvais vientuļnieks kā polārlācis. Ilgoties nav liegts. Dvēseles radinieka meklējumi var vainagoties ar fundamentāliem panākumiem un nopietnām izmaiņām tavā dzīves ritumā. Bet kā jau katrā darījumā ar kārdinājumu pavēlnieku, būs apstākļi, kas paredz pieņemt spēles likumus. Neizmaini šo unikālo iespēju mietpilsoniskā knauzerībā un ļaujies!

12. Zivis

11/12