Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri

11. Ūdensvīrs

10/12

Mežāzis

Ziemas saulgrieži ir tavs laiks, tāpēc izturies kā svētku saimniekam pieklājas. Tevi provocēs un pat mēģinās izaicināt uz skriešanos ar ziemeļbriežiem, bet tu vienā vēsā ziemas mierā saiņosi dāvanas un vērosi trauksmaino svētku iesildīšanās skrējienu no siltas un drošas vietiņas.

Kā jau akurātam un uz mērķi orientētam cilvēkam pieklājas, vēlēsies, lai visi profesionālie un finansiālie izaicinājumi būtu sasniegti, rezultāti apkopoti un plauktos salikti. Bet nesāc nokopt darba galdu, pirms laika, jo tavi sāncenši var pasteigties garām, kamanām svilpjot, un nocelt labākos un sulīgākos pēdējā brīža piedāvājumus. Vēl būtu svarīgi uzturēt labas attiecības ar saviem kolēģiem un padotajiem vai vismaz tās nepasliktināt. Nebaidies dalīties ar darbam svarīgu informāciju, jo kopdarbības produktivitāte vairos tavu labo tēlu profesionālajās aprindās, bet labam tēlam ir arī laba cena.

Romantiski emocionālā dzīves sfēra būs balstīta uz trim lielajām vērtībām – uzticības, paļāvības un godprātības. Tās ir būtiskākās mēneša svētības un, godājot šīs vērtības, attiecībās sasniegsi attīstību, perspektīvas sajūtu un Saulgriežu mieru. Partneri tevi vēros un no tevis mācīsies, ja atzīsi viņu kompetences visās dzīves sfērās.

11. Ūdensvīrs

10/12