Decembris sola daudz negaidītu pavērsienu: astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri

2. Vērsis

1/12

Auns

Emocionāli vēl neesi gatavs decembra atnākšanai, jo tevi neatstāj sajūta par kādu neizdzīvotu vai nepamanīti pāršķirtu laika epizodi šajā gadā. Neskumsti! Jo tuvāk gada nogalei un jo kaitinošākas izklausīsies Ziemassvētku dziesmas visās radiostacijās, jo stabilāks un pārliecinošāks jutīsies svētku jezgā un nebeidzamajās ziemeļbrieža sacensībās ar interneta veikaliem.

Bet tā kā gads vēl nav galā un vismaz pirmajā decembra pusē vēl nāktos pastrādāt, tad nu zini, ka uzkrautais vezums līdz galastacijai vai pie klienta būs jānogādā. Nav variantu. Vēl jo vairāk, ļoti nopietni jāķeras pie stratēģiskās darbu plānošanas nākamajam gadam, jo vecās štelles jāatstāj šajā gadā. Tavs ceļš paredz ķerties pie kā jauna. Te neizvairīsies arī no kairinājumiem un maldugunīm, jo daži izgaismotie ceļi var tevi ievest arī strupceļā. Strupceļš nozīmē situāciju, kura neparedz nekādu personīgo un profesionālo izaugsmi. Tāpēc galvai visu laiku jābūt skaidrai un absolūtā darba kārtībā, lai apstrādātu maksimumu no visas pieejamās informācijas. Tev noteikti noderēs pašpārliecība ar šķipsniņu trakuma.

Jūtu pasaulē rēķinies ar vajadzību risināt krustvārdu mīklas. Tādas reālas, attiecību sadzīvē sakņotas. Būs nepieciešama emocionālajā inteliģencē balstīta loģiskā domāšana, lai attiecību grubuļus slīpētu un tiem pāri sausiem zābaciņiem pārčāpotu. Nāksies mobilizēt visus savus resursus, lai attiecību situācijas noturētu pienācīgā kontrolē, neļaujot tām izvērsties Sprīdīša un Milža dejā. Spēku rodi godīgumā un atklātībā, gan pret sevi pašu, gan pret saviem tuvajiem, un Jaunajā gadā dzīvosiet rāmi un pārtikuši!

2. Vērsis

1/12