2 komentāri

Ilgi gaidītais animācijas seriāls Kaķplēsis beidzot pieejams internetā. Kaķplēsis skatītājus izvedīs cauri dažādiem komiskiem, brīžiem absurdiem un pārspīlētiem notikumiem. Patīkamu skatīšanos!

Kaķplēsis ir satīrisks vēstījums par nāvi, draudzību, atmiņām, sapņiem, vientulību un citām blēņām. Stāsta centrā ir galvenais varonis Kaķplēsis, kurš, nokļuvis veļu zemē, cīnās pret tumšajiem spēkiem. Šis piedzīvojums skatītājus izvedīs cauri dažādiem komiskiem, brīžiem absurdiem un pārspīlētiem notikumiem, norāda animācijas seriāla veidotāji Mārcis Miljons, Adriāns Kulpe, Jānis Cīrulis.

Izmantojot animācijas tehnikas elastīgumu, seriāls ir veidots plašā stilu variācijā, ieskaitot stopkadru, papīra un, protams, datorgrafikas animāciju.

Animācijas filmas varoņus ierunājuši tādi sabiedrībā zināmi ļaudis kā Artuss Kaimiņš, Madara Botmane, Ralfs Eilands. Savukārt par skaņu celiņu parūpējušās pašmāju grupas Chomsky Chess Club, Pyro Trees, Boys Will Be Boys.

Paredzētas sešas sērijas. Jūsu uzmanībai – pirmā!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl