2 komentāri

Ilgi gaidītais animācijas seriāls Kaķplēsis beidzot pieejams internetā. Kaķplēsis skatītājus izvedīs cauri dažādiem komiskiem, brīžiem absurdiem un pārspīlētiem notikumiem. Patīkamu skatīšanos!

Kaķplēsis ir satīrisks vēstījums par nāvi, draudzību, atmiņām, sapņiem, vientulību un citām blēņām. Stāsta centrā ir galvenais varonis Kaķplēsis, kurš, nokļuvis veļu zemē, cīnās pret tumšajiem spēkiem. Šis piedzīvojums skatītājus izvedīs cauri dažādiem komiskiem, brīžiem absurdiem un pārspīlētiem notikumiem, norāda animācijas seriāla veidotāji Mārcis Miljons, Adriāns Kulpe, Jānis Cīrulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmantojot animācijas tehnikas elastīgumu, seriāls ir veidots plašā stilu variācijā, ieskaitot stopkadru, papīra un, protams, datorgrafikas animāciju.

Animācijas filmas varoņus ierunājuši tādi sabiedrībā zināmi ļaudis kā Artuss Kaimiņš, Madara Botmane, Ralfs Eilands. Savukārt par skaņu celiņu parūpējušās pašmāju grupas Chomsky Chess Club, Pyro Trees, Boys Will Be Boys.

Paredzētas sešas sērijas. Jūsu uzmanībai – pirmā!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl