Dead City Holidays piedāvā jaunu Scenāriju

Komentāri
Dead City Holidays piedāvā jaunu Scenāriju
Publicitātes foto

Pašmāju alternatīvā roka apvienība Dead City Holidays laiž klajā audiovizuālo versiju kompozīcijai Scenārijs.

2016. gada sākumā grupa palaida tautās jaunu, dinamisku Ep virpuli, kas iekļauj piecus skaņdarbus latvju mēlē. Scenārijs ir tikai otrais no pārējiem gaidāmajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Visi saistītie raksti

Dead City Holidays pirmās idejas meklējamas 2014. gada nogalē, kad, sanākot kopā līdzīgi domājošiem cilvēkiem, izskanēja pirmie akordi un nobružātie ritmi. Grupa sevi varētu pieskaitīt pie vairākiem žanriem reizē, taču tās skanējums, ar bagātīgiem ģitāras elementiem un izteikti melodisku vokālu, ir pievilcīgs ne tikai alternatīvās mūzikas kalējiem, bet arī populārās cienītājiem.

Kopējo kokteili veido cilvēki, kuri sevi ir pierādījuši, gan rokmūzikas dziļajā gruntī, tā arī citu mūzikas žanru pasaulē. Sastāvā: Mārtiņš Leja (vokāls), Jānis Zariņš (bungas), Oskars Zariņš (ģitāra), Krists Kazaks (ģitāra), Kristaps Ezeriņš (bass).

Dead City Holidays koncerti

  • 09.04 Rīga. Vēja brāļu ordeņa clubhouse;
  • 23.04 Smiltene. Smiltenes Alternative;
  • 06.05 Jelgava. Jelgavas Krekli;
  • 20.05 Liepāja. Fontaine Palace;
  • 10.06 Rīga. Rockcafe Riga;

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl