“Dažreiz tas ir pārāk neticami”! Piedzīvojumu meklētāji Egons Reiters un Mārtiņš Opmanis dodas ekspedīcijā uz Indiju – 1. sērija!

0 Komentāru

Indijas tūrisma ministrijas oficiālais reklāmas sauklis ir ”Incredible India” (Neticamā Indija), un tas ļoti precīzi pasaka, kas ceļotājus sagaida Indijā. Taču piedzīvojumu meklētāju Egona Reitera un Mārtiņa Opmaņa ekspedīcijai uz Indiju ātri vien rodas sauklis ”Sometimes it’s too incredible!” (Dažreiz tas ir pārāk neticami!), jo pārsteidzošā zeme ir patiesi neskaitāmu brīnumu pilna.

Tā sagrauj visus priekšstatus par ceļošanu un komfortu, dzēš personīgo iespēju robežas un burtiski apgriež apziņu ačgārni… Vai tas ir patīkami? Ne vienmēr! Dažreiz gribējās kliegt: ”Tas nevar būt! Tas ir kaut kāds murgs! Es gribu mājās!” Bet tomēr ceļotāji apburti devās tālāk – tur, kur ir vēl briesmīgāk, vēl neticamāk, vēl interesantāk!

Pirmajā raidījumā ceļotāji dalās iespaidos par valsts visblīvāk apdzīvotākās pilsētas Mumbajas dzīvi. Ko domā un par ko sapņo mumbajieši? Kas notiek graustu rajonos, un kāpēc tajos nācās filmēt ar slēpto kameru? Kā šeit iegūt draugus un neļaut sevi apkrāpt, un kāpēc jāsmaida, kad tevi pakar kājām gaisā?

0 Komentāru