Dārgākās Jūrmalas pērles: īpašumi, kurus šobrīd iespējams iegādāties

Komentāri
Dārgākās Jūrmalas pērles: īpašumi, kurus šobrīd iespējams iegādāties
Foto: ss.lv

Kamēr pludmales sezona Jūrmalā rit pilnā sparā un sinoptiķi sola šovasar nepieredzētu karstuma vilni jau šajā nedēļas nogalē, nolēmām apskatīt, cik tad izmaksātu prieciņš dzīvot vien pāris soļu attālumā no jūras kādā no ekskluzīvākajām Jūrmalas savrupmājām.

Īpašums vienā no Jūrmalas centrālajām ielām – Ernesta Birznieka-Upīša ielā Lielupē. 50 metrus no jūras. Īpašums sastāv no dzīvojamās mājas, viesu mājas, bērnu laukuma, “gudrās mājas” skaņu sistēmas pagalmā. Kopējā platība 5500 kvadrātmetru. Ēkas kvadratūra – 1700 kvadrātmetru. Mājas īpašnieks savu ikdienu varēs kavēt plašajā bibliotēkā, baudīt jaunākās filmas privātā kinozālē vai veldzēties SPA zonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cena: 9,1 miljons eiro

Īpašums Mellužos, Kāpu ielā. Lai arī jaunceltnes platība ir visai iespaidīga – 1200 kvadrātmetru – tā salīdzinājumā ar citiem pārdošanā esošajiem īpašumiem ir visai “plika”.

Cena: 3,9 miljoni eiro

Īpašums Ernesta Birznieka-Upīša ielā. Mājas izbūvē izmantoti dabīgie materiāli no Francijas – marmors un travertīns. Ēkas platība 420 kvadrātmetru. Tā aprīkota ar vīna pagrabu, trenažieru zāli, saunu un krievu pirti.

Cena: 2,8 miljoni eiro

Divstāvu privātmāja ar platību 460 kvadrātmetru 4200 kvadrātmetru zemes gabalā. Teritorijā atrodas atsevišķi uzbūvēta pirts un garāža ar saimniecības telpām un plašu pagrabu. Teritoriju sadala vietējā upīte, kuru šķērso tiltiņš. Vienā atpūtas zonā atrodas tenisa korti un zaļumu ieskauta lapene, kur lieliski pavadīt laiku. Mājas fasādes priekšā un visā teritorijā aug dažādi eksotiskie augi. Māja atrodas ļoti klusā vietā Asaros, līdz pludmalei ir tikai divu minūšu gājiens.

Cena: 2,5 miljoni eiro

Privātmāja Bauskas ielā ar kopējo platību 500 kvadrātmetru. Mājā ir arī ziemas dārzs, baseins, sauna un divi kamīni. Piecu minūšu gājienā no Līvu akvaparka un septiņu minūšu gājienā no jūras.

Cena: 2 miljoni eiro

Lasi vēl