Dāmas, nenokavējiet! Uz Rīgu brauc karstasinīgie spāņu dejas karaļi Los Vivancos!

0 Komentāru
Dāmas, nenokavējiet! Uz Rīgu brauc karstasinīgie spāņu dejas karaļi Los Vivancos!
Publicitātes foto

Šie puiši ir savaldzinājuši miljoniem sieviešu visā pasaulē. Nu kārta pienākusi arī Latvijas dāmām ļauties un padoties karstasinīgo spāņu dejas maģijai.

Los Vivancos ir septiņi ārkārtīgi talantīgi brāļi – Ārons, Džošua, Žozē, Izrails, Jūda, Kristo un Eliass, kuri jau no bērnības gan dzied, gan dejo, gan arī spēlē dažādus mūzikas instrumentus. Viņi ir dzimuši Barselonā un kļuvuši populāri jau pusaudžu vecumā.

Skatītāju un klausītāju sirdis Los Vivancos iekaroja jau savā pirmajā nozīmīgajā šovā 2004. gadā un kopš tā laika turpina sajūsmināt ļaudis visā pasaulē. Atzinīgajās kritiķu atsauksmēs Los Vivancos ir nodēvēti par skatuves Dieviem!

Izrāde Aeternum (Mūžība), ar kuru karstasinīgais septiņnieks šobrīd ceļo pa visu pasauli un 3.oktobrī ieradīsies arī Rīgā, – ir pasaulslavenā Cirque du Soleil režisora Danielle Finci Paska projekts, kurā apvienoti dejas, cirka un teātra māksla, savijoties flamenko, mūsdienu baleta, akrobātikas un cīņas mākslu elementiem. Izrādē ir daudz vizuālo efektu un interesantu skatuves risinājumu. Aeternum ir stāsts par labo un ļauno, metafora par nemirstību, ko cilvēkam dāvā māksla. Eņģeļi, dēmoni, vampīri, mūzika, deja, cīņas un maģija – tas ir talantīgo brāļu lolojums, kas skatītājus ievedīs noslēpumainā brīnumu pasaulē.

Los Vivancos Rīgas kongresu namā uzstāsies 3.oktobrī plkst.19.30. Biļetes pieejamas Biļešu servisā.

Foto: Spāņu dejas karaļi Los Vivancos

 

0 Komentāru