Komentāri

Pavasaris šogad atnācis mazliet agrāk, un jau tagad Kuldīgā var vērot savdabīgu skatu – zivju lēkšanu pāri Ventas rumbai.

Lai pievērstu uzmanību šai neparastajai parādībai – kā nārstojošās vimbas mēģina tikt pāri divmetrīgajam ūdenskritumam – dabas draugi šodien Kuldīgā sarīkoja zibakciju. Uz to bija sabraukuši vairāki desmiti cilvēku no visas Latvijas.

”Ir tik daudz cilvēki Latvijā, kas nav to piedzīvojuši savām acīm. Un varētu kā savādākā veidā pievērst cilvēku uzmanību. Tad izlēmām noformulēt to kā zibakciju un mēneša laikā caur mūsu mājaslapu zibakcijai pieteicās vairāk kā 100 cilvēki,” stāsta Biedrības Dabas Draugs brīvprātīgais Arvis Ozoliņš.

LET_4371051

Vimbas pavasara nārsta laikā no jūras peld pret straumi uz mazām upītēm, lai radītu savus pēcnācējus. Pa ceļam ir jāpārvar dažādi šķēršļi, tostarp jāpārlec pāri ūdenskritumam, ko tās arī apņēmīgi mēģina darīt. Interesantā dabas parādība patlaban ir pašā kulminācijā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl