Komentāri

Trīs slaveni kruīza kuģi pirmo reizi satikušies Liverpūlē un devušies kopīgā braucienā, lai nosvinētu kruīza kompānijas Cunard 175 gadu jubileju.

Visas trīs Cunard Line “karalienes” – Karaliene Marija 2, Karaliene Viktorija un Karaliene Elizabete – salutēja tajā pašā vietā Liverpūlē, kur 1840. gadā sākās pasaulslavenās kruīza kompānijas vēsture. Kompāniju dibināja Samuels Kunards, un kopš 19. gadsimta nogales tā nodrošina ceļojumus teju pa visu pasauli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tūkstošiem cilvēku izmantoja šo vēsturisko iespēju un pulcējās Mersijas upes krastos Liverpūlē, lai redzētu, kā trīs ”karalienes” sinhronizēti demonstrē savas navigācijas prasmes. Pēc flotes manevriem izveicību gaisā nodemonstrēja arī Sarkano bultu vienības lidmašīnas.

Cunard Line uzņēmums tiek uzskatīts par savas jomas celmlauzi. Ar saviem tvaika kuģiem, kas ceļojumu padarīja daudz ātrāku un drošāku, 19. gadsimtā uzņēmums aizsāka revolūciju jūras braucienos.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl