Komentāri
#ContactCatching kontaktēšanās – orientēšanās piedzīvojums
Foto: LETA

Tūrisma sezonas atklāšanā Jelgavā 14. maijā no plkst. 14.00-17.00 visi interesanti aicināti uz #ContactCatching orientēšanās spēli. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Spēles ietvaros dalībnieki varēs doties iepazīt vairāk nekā piecpadsmit dažādus jelgavniekus, Jelgavas uzņēmumus un organizācijas, vienlaikus ļaujoties aizraujošam piedzīvojumam un mijot kontaktus! Pasākuma gaitā dalībniekus gaida dažādi patīkami pārsteigumi – dāvaniņas, gardumi, atrakcijas, atlaides, ceļojumu dāvanu kartes u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lai piedalītos spēlē, komandām vai individuāliem dalībniekiem nepieciešams spēles komplekts (spēles karte, instrukcija un vizītkartes), kuru iespējams iegūt, rakstot uz contactcatching@gmail.com. Spēles komplektus būs iespējams saņemt arī spēles dienā gan #ContactCatching atbalsta punktā pie Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, gan virtuālo spēles komplektu iniciatīvas mājaslapā un sociālajos portālos.

Spēli dalībnieki aicināti uzsākt no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, kur atradīsies pasākuma sākuma, atbalsta un fotofiniša punkts, lai gan spēli uzsākt var no jebkuras sev ērtas vietas un sev ērtā laikā, pasākuma ietvaros, kā arī finišēt jau sākot no plkst.15.00 #ContactCatching foto finišā pie Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa (līdz plkst. 17.30), kur tiks godāti visi spēles dalībnieki ar īpašiem sertifikātiem, mini foto sesiju un pie tējas tases tiks pārrunāts piedzīvotais.

Spēles dienas organizētāji cer, ka jautrā piedzīvojumā gūtie iespaidi un kontakti tiks izmantoti lietderīgi arī pēc spēles, paverot iespēju jaunām darba un sadarbības iespējām.

#ContactCatching iniciatīva apvieno cilvēkus, kas vēlas aizraujošā veidā iegūt jaunus kontaktus visā pasaulē! Iniciatīva radīta Jelgavā 2015. gada rudenī, iesaistoties Nordplus projektā INNOSTARTUP Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl