Cinevilla šodien notiks ikgadējais Stipro skrējiens

0 Komentāru
Cinevilla šodien notiks ikgadējais Stipro skrējiens
Foto: LETA

Šodien kinopilsētā Cinevilla jau septīto gadu norisināsies Stipro skrējiens, informēja SIA Stipriem Events&Media sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Elīna Gārbena. Skrējienam pieteikušies vairāk nekā 4000 dalībnieku gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Dalībnieki kinopilsētā Cinevilla ieradīsies jau no plkst.9, lai laicīgi reģistrētos pasākumam, saņemtu dalībnieka numuru, izpētītu trasi un saprastu, kā labāk pārvarēt šķēršļus. Šogad Stipro skrējiena dalībniekus pirms starta uzrunās un gaidāmajos valsts svētkos sveiks aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS).

Kā stāsta Gārbena, šogad sacensības notiks 3.maijā, nevis 4.maijā, kā ierasts. Tas tālab, lai visiem skrējiena dalībniekiem nākamā diena, proti, 4.maijs, kas šogad būs pirmdienā, būtu brīva un ikviens paspētu atpūsties.

Šogad Stipro skrējienā piedalīsies vairāki iepriekšējo gadu laureāti, piemēram, individuālajā ieskaitē Ieva Mauliņa, Artjoms Rekuņenko un komandu ieskaitē Jolanta Liepiņa, Agris Brantevics, Kristaps Bērziņš un Maigurs Ozoliņš. Stipro skrējienā spēkiem sacentīsies arī Latvijas, Lietuvas un Igaunijas bruņoto spēku komandas, četrpadsmit basketbolisti no Barsy Atyrau komandas, hokeja kluba Kurbads spēlētāji un daudzi citi sabiedrībā zināmi cilvēki.

Stipro skrējienā piedalīsies cilvēki no visas Latvijas, jo 19 novadu pašvaldības atbalstījušas iedzīvotāju vēlmi piedalīties un pārstāvēt savu dzimto pusi. Viskuplāk pārstāvēts būs Kocēnu novads, jo no tā kopskaitā piedalīsies 35 skrējēji. Ļoti aktīvi Stipro skrējienā piesakās arī studenti, un šogad par stiprākās augstskolas titulu cīnīsies 22 komandas.
Tāpat skrējienā startēs dažādu uzņēmumu komandas.

Pirmo reizi Stipro skrējienā dalībniekus dalīs elites grupā, tajā startēs profesionāli sportisti un tie, kuri grasās cīnīties par uzvaru. Masu grupā skries visi tie, kuri Stipro skrējienā piedalīsies prieka pēc, lai pierādītu sev, ka to spēj. Trases garums abām grupām būs atšķirīgs, elites grupai tie būs vairāk nekā desmit kilometri, bet masu grupai – vairāk nekā deviņi kilometri. Atjaunoti arī šķēršļi, piemēram, šogad būs nevis septiņi, bet gan astoņi pakalni, Sapieris ieguvis pavisam citu izskatu, lielā baļļa ir uzlabota, bet stikla kalns kļuvis daudz platāks. Paredzēti arī citi jaunumi.

Stipro skrējienā tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji visās starta grupās. Elites skrējēji cīnīsies par naudas balvām, bet masu grupas uzvarētājiem individuālajās ieskaitēs pasniegs atbalstītāju sarūpētās balvas.

Kā norāda skrējiena rīkotāji, pirmo reizi notiks ne tikai Stipro skrējiens pieaugušajiem, bet arī Mazo stipro skrējiens, kurā var piedalīties ģimenes ar bērniem. Tas plānots kā atraktīvs pasākums un interesants pārbaudījums brīvā dabā visai ģimenei, kurā vecāki, vecvecāki palīdz savām atvasēm veikt trasi un pārvarēt šķēršļus, kas piemēroti bērniem vecumā no viena līdz desmit gadiem.

Piedalīšanās šajā bērniem paredzētajā skrējienā ļaus ģimenei darboties kopā, veiksmīgi finišēt un gūt pozitīvas emocijas, kā arī gandarījumu. Pēdējos gados Stipro skrējiens kļuvis par vienu no populārākajiem tautas sporta notikumiem, un tas, kā ierasts, notiek maija sākumā, kad stiprie cilvēki var netradicionālā veidā svinēt Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienas svētkus. Pērn Stipro skrējienā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 6637 cilvēki.
0 Komentāru