Cilvēkiem kameras priekšā pasaka, ka viņi ir skaisti – reakcija ir ļoti interesanta!

Komentāri

Pēdējā laikā internetā populāri kļūst dažāda veida “testi”, kuros cilvēkus filmē un liek viņiem reaģēt uz dažādām interesantām lietām. Piemēram, šī meitene savā vidusskolā uzfilmējusi materiālu, kurā viņa cilvēkiem saka, ka ir skaisti. Reakcijas ir vairāk nekā interesantas!

Šis interesantais tests, kurš beigu beigās izvērtās kā socioloģisks eksperiments, sākumā bija paredzēts pavisam vienkārši – meitene vārdā Šī Glovera kādā Čikāgas mākslas skolā vienkārši vēlējusies nofilmēt skaistus cilvēkus. Rezultātā viņa pielika klāt vēl vienu it kā nevainīgu jautājumu, un iznākums ir pat ļoti interesants.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl