Komentāri
Cilvēki smejas joprojām! Latvijas jestrākās sadzīves ainas 10 gados: Miljons.com pērles jeb labākais simtnieks
Miljons.com

Tautas humora portāls Miljons.com ar savu vārdu ir iekarojis vietu zem saules noteiktas interneta auditorijas priekšā, kas ir tikai loģiski. Ja šodien ir tviteris, “Facebook” un citas vietnes, kur publicēt smieklīgas bildītes, agrāk tas bija miljons.com. Apskatīsim dažus iemeslus, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē.

Pa šiem gadiem, kamēr pazīstam šo lielisko portālu, izcēlušies daudzi – dažādu veikalu skatlogi, politiķi, satiksmes dalībnieki un daudzi citi latvieši, kuru jokainās darbības ”noķēruši” citi cilvēki un pēc tam bijuši tik drosmīgi, lai to iemūžinātu un aizsūtītu uz miljons.com. Lūk, arī neliels apkopojums ar lielākajām ”pērlēm”!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl