Komentāri
Cilvēki smejas joprojām! Latvijas jestrākās sadzīves ainas 10 gados: Miljons.com pērles jeb labākais simtnieks
Miljons.com

Tautas humora portāls Miljons.com ar savu vārdu ir iekarojis vietu zem saules noteiktas interneta auditorijas priekšā, kas ir tikai loģiski. Ja šodien ir tviteris, “Facebook” un citas vietnes, kur publicēt smieklīgas bildītes, agrāk tas bija miljons.com. Apskatīsim dažus iemeslus, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē.

Pa šiem gadiem, kamēr pazīstam šo lielisko portālu, izcēlušies daudzi – dažādu veikalu skatlogi, politiķi, satiksmes dalībnieki un daudzi citi latvieši, kuru jokainās darbības ”noķēruši” citi cilvēki un pēc tam bijuši tik drosmīgi, lai to iemūžinātu un aizsūtītu uz miljons.com. Lūk, arī neliels apkopojums ar lielākajām ”pērlēm”!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl