Cik tuvu vai tālu no mums ir vasara?

Komentāri

Tiem, kas jau ir pavasara un vasaras gaidās, piedāvājam šos sapnīšus papildināt arī vizuālo materiālu, proti, video, kas tapis tepat pie mums. Pēc šā materiāla noskatīšanās noteikti ļoti daudziem sagribēsies Latvijas karsto vasaras sauli un izpriecas, kas nāk komplektā ar to.

Nedēļas nogale ir klāt, kas nozīmē, ka plaša vieta tiek atvēlēta atpūtai un gan jau kāds atļaujas arī pasapņot, jo svētdien sākas pavasara pirmais mēnesis – marts. Līdz ar to lielākajiem optimistiem arī vasara vairs nav aiz kalniem. Lūk, video, ko veidojuši puiši no colortime.org! Tur atrādīts ūdens tramplīns tepat pie mums, Baldonē, kas visus tā skatītājus aiznesīs brīdī, kad viss, kas ķermeni sedz, ir vien daži apģērba gabali, un negribas atrasties nekur citur, kā vien ūdenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baldones waterjump ir izcila atpūtas vieta ekstrēmo sporta veidu cienītājiem. Ieskrējiena estakādi ir iespējams izmantot gan slēpotājiem un snovbordistiem, gan arī BMX un MTB riteņbraucējiem, kā arī ar citiem braucamrīkiem, ar ko ir iespējams (un ar ko uzdrošināties) mesties lejā pa estakādi. Slēpotāji un snovbordisti var izmantot 2 vidējos celiņus, bet riteņbraucējiem pieejami visi 4 celiņi, jo esot jau pārbaudīts, ka ar riteni iespējams braukt arī pa mākslīgā sniega segumu. Ir iespēja arī izmantot slip ‘n slide estakādi, kuru izmantojot, lēcējam vajadzēs tikai saslapināties.

Augstākās estekādes augstums ir 12 metri, bet zemākās – 6 metri

Tieši šajā konkrētaja atpūtas kompleksā, kā skaidro viens no Baldones waterjump komandas pārstāvjiem Rinalds Rozenbergs, viss sāksies ar pirmajiem vasaras saules stariem. “Principā sezonu atklāsim jūnija sākumā vai ātrāk, jāskatās, kad sāksies siltais laiks, un tad jau noteikti varēs sākt sezonu,” atklāj Rinalds.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl