Četru vēju enerģija jeb kāds ir tavs indiāņu horoskops!

Komentāri

2. Austrumu vējš

2/6

Kas ir indiāņu horoskops?

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Indiāņu Zodiaka zīmes arī ir 12 un laika robežās pilnīgi sakrīt ar mūsu Zodiaku, tikai atšķiras ar nosaukumiem, jo indiāņu “zvēru aplī” ir pavisam citi dzīvnieki.

Arī indiāņu Zodiakā zīmes dalās četrās stihijās (indiāņi tās sauc par klaniem). Turklāt atbilstošās zīmes un stihijas eiropiešu un indiāņu Zodiakā ir vienādas.

Uguns stihiju indiāņu astroloģijā pārstāv Vanaga klans, Zemes stihiju – Bruņurupuča klans, Gaisa stihiju – Taureņa klans, bet Ūdens stihiju – Vardes klans.

Tāpat kā tradicionālajā eiropiešu Zodiakā, zīmes sadalītas pa četrām zonām pēc debess pusēm, tikai indiāņiem šīs zonas vēl saistītas ar četriem vējiem. Katrā vēja zonā atrodas trīs kaimiņu zīmes, kas pieder pie dažādām stihijām. Turklāt katram no četriem vējiem atbilst vēl vēja stihijas spēks.

2. Austrumu vējš

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl