Komentāri
Četri tūkstoši drosmīgo pārbauda savu izturību Stipro skrējienā
Foto: LETA

Dubļi un ūdens, tas ir pirmais, kas sagaida Stipro skrējiena dalībniekus. Skrējienā šogad piedalījās vairāk nekā četri tūkstoši dalībnieku. Kopējais trases garums vairāk nekā desmit kilometru, skrienot jāpārvar 33 šķēršļi. Dažiem distancē pievīla apavi, taču ar nelielu palīdzību no malas skrējiens varēja turpināties.

Pirmie distancē devās elites grupas vīrieši. Elites grupas skrēja visu distanci un pārvarēja visus šķēršļus. Putas vannas bija pēdējais šķērslis pirms finiša. ”Diezgan grūta, jo kājas trīc, viss nodauzītas, zilas. Ļoti labi sagatavots,” tā trasi novērtēja elites grupas skrējiena dalībnieks Ričards. ”Šogad atpūta salīdzinot, pagājušogad aukstums bija ļoti liels, šodien varēja atpūsties, pat bija patīkami ielīst,” tā ar šā gada startu izsakās Artūrs.

Nākamās startēja elites grupas sievietes. Arī viņas skrēja maksimālo distanci un pārbaudīja sevi visos 33 šķēršļos. Ātrākais vīrietis elites grupā trasi pievarēja nepilnās 48 minūtes, savukārt sieviešu elites grupā ātrākā finišēja vienā stundā un divās minūtēs.
Taču lielākā daļa dalībnieču skrējienā devās, lai pārbaudītu savus spēkus un gūtu prieku no pārvarētajām grūtībām. ”Bija diezgan grūti vienai skriet, bet man patika, forši bija tiešām,” tā Marija.

Arī komandas devās Stipro skrējiena dubļos. Komandas biedri nedrīkst pamest savējos, viņiem ir jāfinišē kopā. Tāpēc nogurušākos dalībniekus pabalstīja spēcīgākie komandas biedri.

Komandu sacensībā pirmie finišēja Stop drugs komanda. Šā gada maršruts esot bijis ar īpaši dziļiem dubļu dīķiem, tas visvairāk esot aizkavējis. ”Bija pat galva jābāž ūdenī un jānirst, bet super,” tā startu vērtē Jolanta, komandas Stop drugs dalībniece.
Stipro skrējiens Tukuma novada Cinevilla šogad aizritēja jau septīto reizi. Pa šiem gadiem Latvijas skrējiens jau ir kļuvis par trešo lielāko šāda tipa pasākumu Eiropā.

Lasi vēl