10 komentāri
”Cerams, notiks brīnumi.” Ekstrasenss prognozē mūsu hokeja komandas sekmes pasaules čempionātā
Foto: LETA

Šodien Pasaules hokeja čempionātā Ķelnē Latvijas izlases izies laukumā pret pirmajiem pretiniekiem Dānijas komandu. Kā mūsējiem veiksies pirmajā spēlē pret dāņiem un pārējo valstu izlasēm, portāls Skaties.lv jautāja gaišreģim Sindijam Anspokam, kuram, kā izrādās, hokejs ir sirdslieta.

”Sporta spēles un pazudušu lietu meklēšana – tās ir visgrūtāk prognozējamas lietas. Pie tam individuālos sporta veidos, piemēram, tenisā, var sajust, saprast spēlētāja fizisko un emocionālo stāvokli, noskaņojumu, līdz ar to ir daudz vieglāk prognozēt un to paveikt diezgan precīzi. Kamēr sporta veidos, kur ir desmit, divdesmit spēlētāji, kaut ko paredzēt ir ļoti sarežģīti,” sarunā ar portālu Skaties.lv norāda gaišreģis Sindijs Anspoks.

Ko par Latvijas hokeja izlases gaitām pasaules čempionātā saka ekstrasenss?

”Pret stiprākajām komandām – Krievijas un ASV izlasēm – mūsējiem nebūs lielas pretestības, paredzami lieli zaudējumi. Izskatās, ka zaudēs arī Slovākijai un Dānijai, bet varētu būt, ka ar dāņiem nospēlēs līdzīgāk. Iespējams, liela sagrāve nebūs ar zviedriem, varētu būt tikai viena vārta pārsvars.

Līdzīgāk pacīnīties sanāks ar Vāciju un Itāliju. Vienu vai otru varētu pat uzvarēt. Drīzāk, ka papildlaikā vinnēs Vāciju,” Latvijas hokeja izlases gaitas pasaules čempionātā prognozē ekstrasenss Sindijs Anspoks.

Latvijas hokeja izlasei čempionāts būs cīņa par palikšanu A grupā.

Sindijs Anspoks
Ekstrasenss

”Cik es saprotu, cīnīšanās būs ļoti sīva. Būs jāņem punkti par citām komandām. Ja pamatlaikā būs neizšķirts, veiksmes gadījumā var vēl dabūt kādu uzvaru un punktu, kas varētu būt izšķirošie.

Es sliektos paredzēt priekšpēdējo septīto vietu grupā,” mūsu hokejistu dalību pasaules čempionātā komentē Anspoks.

Runājot par kopējo sportisko garu komandā, Anspoks izceļ vārtsarga Elvja Merzļikina spējas: ”Viņš dažas spēles varētu ”izvilkt” uz neizšķirtu.”

Starp uzbrucējiem ekstrasenss kā vienīgo slavē Kasparu Daugaviņu: ”No uzbrucējiem vairāk nekā arī nav. Indrašis var iesist tikai pret reāli vājām komandām vai tad, kad aizsardzība nespēlē. Žēl, ka komandā nav Karsuma.”

Kopējā prognoze nav visai iepriecinoša.

Diez vai tiks gūti daudzi vārti. Jānospēlē labi vārtsargam. Šogad aizsardzība nav spēcīga. Domāju, pāris sagrāves būs pamatīgas.

 Uz tām spēlēm laikam vajadzētu likt vājākos vārtsargus, lai netraumētu stiprākos,” norāda gaišreģis.

Anspoks cer, ka notiks brīnumi un viņa prognozes nepiepildīsies: ”Cerams, ka cīnīsies un pārspēs visas bukmeikeru un manas prognozes. Ļoti priecāšos par visiem vārtiem un uzvarām.”

Foto: mūsu izlase un viņu fani

TOP komentāri

  • :)
  • fzss
    +2 +2 0

    fzss

    katram nhokejistam vajadzētu "piestiprināt" extrasensu, atbildīgo, lai sūta enerģiju- tad mūsējie nestos pa laukumu kā raķetes ! :DDDDD
  • ;(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl