Komentāri
Centrālajā stacijā atklāts senioru rokdarbu labdarības tirdziņš
Foto: Ieva Čīka, LETA

Šodien un rīt, 20. decembrī, Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā norisināsies senioru rokdarbu labdarības tirdziņš, kurā savus darinājumus piedāvās 60 seniori, informē Pensionāru iespēju centra aktīvists Igors Vatoļins.

Tirdziņa apmeklētājus gaidīs dažādi darinājumi – adījumi, tamborējumi, filcējumi, Ziemassvētku noskaņās veidoti dekori un citi rokām darināti izstrādājumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Pensionāru federācija un Pensionāru iespēju centrs Ziemassvētku labdarības gadatirgu rīko jau trešo gadu. Iepriekšējie tirdziņi norisinājās Rīgas Kongresu namā, pirmajā gadā pulcējot ap 110 dalībnieku, bet otrajā – 130 dalībnieku. Tā kā Kongresu namā citu pasākumu dēļ tirdziņu rīkot nebija iespējams, šogad tas notiks Centrālajā stacijā.

“No vienas puses, tas nozīmē, ka ierobežotās platības dēļ tirdziņā piedalīsies mazāks senioru skaits, taču, no otras, labdarības gadatirgus būs plašāk apmeklēts, jo stacijā cilvēku plūsma ir nepārtraukta,” uzsver biedrības Pensionāru iespēju centrs valdes loceklis sociologs Andrejs Berdņikovs.

Abas dienas labdarības gadatirgus darbosies no plkst.10:00 līdz 17:00. Tas norisināsies stacijas centrālajā zālē, kā arī tai blakus esošajā zālē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl