”Zīmes uz ceļiem nekur nemana, bet policisti stādina un liek sodus!” ”Pa saules ceļu Āfrikā” puišiem nedienas un diskusijas ar ceļu policiju!

Pievienot komentāru

Piedzīvojumu meklētāji Jānis Traubergs un Sandijs Hāns devušies gandrīz mēnesi ilgā ceļā ar motocikliem pa sešām Āfrikas dienvidu daļas valstīm, mērojot vairāk nekā 7000 kilometru. Katru oktobra sestdienu kanālā TV6 tev ir iespēja sekot puišu piedzīvojumiem raidījumā ”Pa saules ceļu Āfrikā”!

Šajā raidījumā motobraucēji iepazīst daudzveidīgo Āfrikas dzīvnieku pasauli Okavango upes deltā. Šī ir unikāla vieta, jo Okavango savu tecējumu beidz tieši Kalahari tuksnesī, nevis kā citas upes – jūrās vai okeānos. Vēlāk motobraucēji sasniedz jau ceturto valsti ceļojumā – Zambiju, kur pamatīgi izmirks pasaulē lielākā ūdenskrituma pakājē.

No ”Dārdošajiem dūmiem” jeb Viktorijas ūdenskritumā ik sekundi gāžas deviņi miljoni litri ūdens! Savukārt ceļā uz Tanzāniju ceļotājiem būs pirmā saskarsme ar vietējo ceļu policiju, kas ne vienmēr godprātīgi pilda savus pienākumus. Lai cik ļoti puiši censtos sodus pārstrīdēt, policija ir nelokāma. Kā viņiem izdevās, skaties augstāk pievienotajā video!

Skaties raidījumu katru sestdienu plkst. 21.00 kanālā TV6!