Komentāri
Vai esi atklājis ceļošanas sezonu? Lūk, 21 galamērķis, kurp doties šogad!
Foto: Flickr

Pasaulē populārais ceļojumu portāls Tripadvisor, pamatojoties uz savu lietotāju atsauksmēm, ir izvirzījis TOP 21 galamērķi, uz ko būtu vērts plānot savu 2016. gada ceļojumu.

Ja vēl neesi izdomājis, kurp šogad doties un vai vispār ceļot ārpus valsts, Tripadvisor serviss, kas piedāvā dažādu vietu un naktsmītņu atsauksmes no lietotājiem visā pasaulē, ir izvirzījis 21 pilsētu, kas pavisam noteikti liks pārskatīt plānus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesanti, ka ceļotāji par labu un drošu esam atzinušas arī tādas pilsētas kā Francijas galvaspilsēta Parīze un Turcijas metropole Stambula, kur salīdzinoši nesen bijuši teroristu uzbrukumi. Turpmāk redzamajā fotogalerijā varat apskatīt izvirzītos punktus, uz kurieni iesaka doties portāls!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl