Vai cilvēkēdāji sagaidīja Egonu Reiteru un Mārtiņu Opmani atplestām rokām? Iepazīsti Indijas tumšo pusi – 7. sērija

1 komentārs

Ceļotāji un piedzīvotāju meklētāji Egons Reiters un Mārtiņš Opmanis joprojām ceļo pa Indiju un pēc ciemošanās Varanasi dodas uz lielās upes Gangas otru krastu. Vai eiropietis maz var saprast Indiju? No kādiem stereotipiem un iekšējiem ierobežojumiem jāatsakās, lai pieņemtu šo valsti, un kāpēc bez zināšanām par senajām reliģijām tas nekad neizdosies?

Šajā raidījumā uzzināsi vairāk par Indijas reliģijām hinduismu, džainismu un budismu. Un arī piedzīvojumi turpinās! Jau likās, ka pēc sērijas par Varanasi krematorijām ir redzēts pilnīgi viss! Arī ceļotājiem tā šķita! Taču atklājās, ka tas bija tikai sākums, un Indijai ir vēl tik daudz, ko piedāvāt!

Egons Reiters un Mārtiņš Opmanis dienu sāks grandiozā svētās upes veļas mazgātavā, bet vislielākais šoks vēl ir priekšā – izrādās, ka Gangas it kā neapdzīvotajā labajā krastā tomēr kāds dzīvo. Un tie nav vienkārši cilvēki, tie ir agori – īsti cilvēkēdāji!

No viņiem baidās pat vietējie iedzīvotāji. Arī ceļotājiem, protams, ir ļoti bail, taču kas viņi būtu par piedzīvojumu meklētājiem, ja neizmantotu šo iespēju un nedotos iepazīties? Kas no tā sanāca? Vai cilvēkēdāji sagaidīja viņus atplestām rokām? Skaties augstāk pievienotajā video!

Noskaidro, kuras valsts paražas patiesībā atbilst tavam temperamentam – testu meklē ŠEIT!