Komentāri
Slavens ceļojumu blogs Latviju nodēvējis par vienu no “karstākajiem” šā gada galamērķiem!
Foto: Edijs Palēns/LETA

Intrepid Travel (sociālajā tīklā Facebook – vairāk nekā 280 tūkstoši sekotāju) par vienu no 2016. gada ieteicamākajiem galamērķiem, kur doties trakā ceļojumā, starp sešām valstīm iekļāvuši arī Latviju. Viņi īpaši izceļ Rīgu, nodēvējot to par jauno Berlīni, kā arī mūsu lielos, neskartos mežu plašumus un garo krasta līniju.

Viņi par mums raksta šādi: “Šogad valsts svinēs 25. neatkarības gadadienu, un, ticiet mums, viņi ir izauguši! Kopš brīža, kad tikusi vaļā no komunisma važām, šī lepnā nācija piedzīvojusi reinkarnāciju, kā arī tās tradīcijas piedzīvo jaunu elpu, un kopumā valsts kļuvusi par spēku, ar kuru ir vērts rēķināties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas galvaspilsēta Rīga ir jauna, atraktīva un lēta. Ar lieliskajiem alus dārziem un pagrīdes nakts dzīvi, kā arī jauno ziemeļniecisko virtuvi, atsaucoties uz daudzu teikto, tā tiek dēvēta par jauno Berlīni. Tiem, kuriem vairāk ir klasiskas intereses, Rīga pārsteigs ar jūgendstila ēkām, pilīm un krāšņu operas ēku [Latvijas Nacionālā opera un balets – red.].

Foto: visskaistākais Latvijas stūrītis jeb Kolkasrags no augšas

Ārpus lielākajām pilsētām atrodama rāma krasta līnija, kas pilna ar SPA pilsētām un neskartiem priežu mežiem un upēm. Latvijas daba ir ideāla pārgājieniem un piknikiem.”

Šajā topā īpaši izceltas vēl piecas valstis – Japāna, Austrālija, ASV, Urugvaja un Botsvāna.

Foto: neticami ledus un sarmas raksti Ķemeru purvā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl