Komentāri
Slavens ceļojumu blogs Latviju nodēvējis par vienu no “karstākajiem” šā gada galamērķiem!
Foto: Edijs Palēns/LETA

Intrepid Travel (sociālajā tīklā Facebook – vairāk nekā 280 tūkstoši sekotāju) par vienu no 2016. gada ieteicamākajiem galamērķiem, kur doties trakā ceļojumā, starp sešām valstīm iekļāvuši arī Latviju. Viņi īpaši izceļ Rīgu, nodēvējot to par jauno Berlīni, kā arī mūsu lielos, neskartos mežu plašumus un garo krasta līniju.

Viņi par mums raksta šādi: “Šogad valsts svinēs 25. neatkarības gadadienu, un, ticiet mums, viņi ir izauguši! Kopš brīža, kad tikusi vaļā no komunisma važām, šī lepnā nācija piedzīvojusi reinkarnāciju, kā arī tās tradīcijas piedzīvo jaunu elpu, un kopumā valsts kļuvusi par spēku, ar kuru ir vērts rēķināties.

Latvijas galvaspilsēta Rīga ir jauna, atraktīva un lēta. Ar lieliskajiem alus dārziem un pagrīdes nakts dzīvi, kā arī jauno ziemeļniecisko virtuvi, atsaucoties uz daudzu teikto, tā tiek dēvēta par jauno Berlīni. Tiem, kuriem vairāk ir klasiskas intereses, Rīga pārsteigs ar jūgendstila ēkām, pilīm un krāšņu operas ēku [Latvijas Nacionālā opera un balets – red.].

Foto: visskaistākais Latvijas stūrītis jeb Kolkasrags no augšas

Ārpus lielākajām pilsētām atrodama rāma krasta līnija, kas pilna ar SPA pilsētām un neskartiem priežu mežiem un upēm. Latvijas daba ir ideāla pārgājieniem un piknikiem.”

Šajā topā īpaši izceltas vēl piecas valstis – Japāna, Austrālija, ASV, Urugvaja un Botsvāna.

Foto: neticami ledus un sarmas raksti Ķemeru purvā

Lasi vēl