Porziņģis, iepirkšanās centri un netīrība – latvietis vērtē, vai Ņujorka tiešām ir sapņu zeme

0 Komentāru

Redzot ainas no tādām filmām un seriāliem kā “Viens pats mājās”, “Sekss un lielpilsēta” un “Draugi” var šķist, ka Ņujorka ir pasakaina sapņu un iespēju zeme. Vai tiešām “Lielais Ābols” ir tik “sulīgs”, kā tas šķiet no malas?

Vēl viens priekšstats par Ņujorku radies, pateicoties ne tik glaunajai urbānajai videi, ko savās dziesmās atspoguļo slaveni reperi. Pašmāju “jūtūberis” Rihards uzskata, ka patiesība slēpjas kaut kur pa vidu.

Izrādās, ka Ņujorkai ir ne tikai sava īpašā aura, bet arī smaka. Ņujorkas ielas lielākoties ir netīras – vakaros gar ietvju malām sakrauti milzīgi atkritumu kalni un no kanalizācijas lūkām ceļas tvaiks.

Nav noslēpums, ka Ņujorka ir viena no pasaules dārgākajām pilsētām. Piemēram, ja iepaticies kāds apģērba gabals, kas Latvijā varētu maksāt 20 eiro, tad Ņujorkā visticamāk būs jāšķiras no 50 dolāriem. Starp citu, parakstītu Porziņģa “NY Knicks” formu var iegādāties par 850 dolāriem. Mūsu liepājnieks Kristaps un viņa numurs 6 redzams teju visur – gan reklāmas plakātos uz ielām, gan dažādos apģērbos un citos suvenīros.

Kas vēl Ņujorkā pārsteidza latvieti? Skaties video!

0 Komentāru