Pieci galamērķi tepat, Latvijā, neaizmirstamai Valentīna dienai

Komentāri
Pieci galamērķi tepat, Latvijā, neaizmirstamai Valentīna dienai
Foto: LETA-Santa Felkere, Flickr

Tuvojoties Valentīna dienai, arvien vairāk laika veltām pārdomām, kā šogad pavadīt gada romantiskāko dienu un kā iepriecināt savu otro pusīti. Kā mīlestības svētkus šogad vēlētos sagaidīt Latvijas iedzīvotāji, noskaidrots īpašā aptaujā. Tāpat zināmi pieci iecienītākie galamērķi.

T/c Mols veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka Latvijas iedzīvotāji daudz labprātāk izvēlētos Valentīna dienu pavadīt kādā mierīgā vietā, ārpus lielpilsētas un cilvēku drūzmas, starp populārākajām atbildēm nosaucot romantisku nedēļas nogali kādā no Latvijas muižām un SPA, kā arī mierīgu atpūtu kādā Latvijas pilsētā. Latvieši izsenis ir uzskatīti par tautu, kurai ir ļoti svarīga saikne starp cilvēku un dabu, un šā apgalvojuma atbilstību apstiprina tas, ka vairāk nekā piektā daļa respondentu Valentīna dienu vēlētos sagaidīt ārpus lielpilsētas burzmas, svaigā gaisā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, Valentīna dienas galamērķu top 5!

1. Romantiska nedēļas nogale kādā no Latvijas muižām vai SPA viesnīcām

Lielisks Valentīna dienas galamērķis ir 1760. gadā celtā Mālpils muiža, kas izceļas ar neatkārtojamu interjeru un romantisku gaisotni. Mālpils muiža atrodas 60 kilometru attālumā no Rīgas centra un ar savu auto tur var nokļūt aptuveni 50 minūšu laikā. Mālpils muižā ir iespēja nobaudīt romantiskas pusdienas, kā arī izbaudīt kādu no muižas tematiskajiem vakariem.

2. Mierīga atpūta kādā Latvijas pilsētā

Cēsu Pils parks ar tā atjaunotajiem celiņiem un romantisko apkārtni ir kā radīts mierīgai pastaigai divvientulībā, savukārt pēc pastaigas Cēsīs noteikti atradīsiet klusu vietiņu smalkām vakariņām. Cēsis atrodas tikai nedaudz vairāk kā 90 kilometru attālumā no Rīgas un stundu 20 minūtes garais ceļš paskries nemanot!

Foto

3. Neaizmirstams piedzīvojums pie dabas

Ja ir vēlme romantiku apvienot ar veselīgu atpūtu dabā, tad gandrīz 4 kilometrus garā Ķemeru tīreļa laipa ir īstā vieta, kur to darīt. Skatu platforma ar neaizmirstamu ainu uz purva dabu, kā arī pieturvietas, kur ieturēt līdzi paņemtu pašgatavotu maltīti, tas viss atrodas tikai 47,5 kilometru jeb 40 minūšu braucienā.

4. Romantiska pastaiga jūras malā

Ja runājam par romantisku un teiksmainu vietu jūras krastā, tad pati pirmā prātā nāk Saulkrastu Baltā kāpa. 18 metrus augstā kāpa, kas veidojusies pirms vairāk nekā 350 miljoniem gadu, kurā ir uzņemta slavenā latviešu kinofilma Kā gulbji balti padebeši iet, slejas 45 minūšu braucienā no Rīgas centra. Valentīna dienas noslēgumā var dodies turpināt vakaru kādā no mājīgiem restorāniem, kas atrodas 5-10 minūšu brauciena attālumā Saulkrastu pilsētas centra virzienā.

5. Romantiska maltīte restorānā ārpus Rīgas

Izbaudīt mierīgas un harmoniskas brokastis vislabāk var ārpus lielpilsētas drūzmas, piemēram, klusajā Salacgrīvā. Ja saulrietu vēlaties sagaidīt ārā pie dabas, tad 12 kilometrus uz ziemeļiem atradīsiet vienu no unikālākajām Ziemeļlatvijas vietām – Ainažu molu!

Aptauja veikta t/c Mols sociālo mediju vietnēs, un kopumā uz to atbildējuši 1186 interneta lietotāji, no kuriem lielāko daļu jeb 881 atbildes ir snieguši sievietes.

Lasi vēl