Motokross igauņu stilā – reperis Edavārdi ļaujas adrenalīnam motohallē Igaunijā Piedāvā Visit Estonia

Pievienot komentāru

Kampaņas #EstonianWay ietvaros piedzīvot motokrosu igauņu stilā uz Igauniju devās latviešu reperis Edavārdi. Kaut mūziķis motociklu nekad iepriekš nebija vadījis, viņš ļāvās adrenalīna izaicinājumam Veru apriņķa Semerpalu pilsētiņā,  kur atrodas Eiropā lielākā stacionārā motokrosa halle Adrenalin Arena.

Motohallē visa gada garumā pieejamas izdevīgas un ērtas treniņu un sacīkšu iespējas sportistiem, amatieriem un entuziastiem. ”Esmu šeit ieradies iemācīties ko jaunu un apgūt jaunas zināšanas – piemēram, mani ļoti interesē, kas , sēžot uz moča, jādara, lai nenokristu uz sāniem  tad, kad tas ir apstājies.”, ar nelielu ironijas pieskaņu stāsta reperis.

Adrenalin Arena var gan pieteikt motokrosa apmācības un iznomāt motociklus, gan arī apmeklēt MTÜ Sõmerpalu Motoklubi moto muzeju, kurā apskatāma moto tematikai veltīta ekspozīcija- motobraucēju braucamrīki, iegūtie kausi un attēli.

Muzejā Edavārdi gan iepazīstas ar motociklu tuvplānā, gan apskata sacensību attēlus un secina, ka kaut kas no tajos redzētā noteikti izdosies arī viņam pašam – ja ne gluži braukšana, tad kāds kritiens noteikti.

Pēc nelielas iesildīšanās trenažieru zālē reperis ir gatavs doties trasē. Kaut sākotnēji viņš nolēmis iztikt bez lēcieniem un kalniņiem, tomēr izbauda arī tos, nebaidoties gan nokrist, gan pajokot pašam par sevi: ”Dzinēji nav īsti mana lieta, bet vēl nedaudz prakses, un būšu labs motosportists.”

Kopumā mūziķis secina, ka diena pavadīta veiksmīgi – motobraukšana esot gana nogurdinoša, taču ļoti aizraujoša izlaide, īsta vīrieša cienīgs pasākums. ”Man patīk izklaides igauņu gaumē, brauciet uz šejieni, brauciet uz Igauniju!”, aicina Edavārdi.

Igaunijas simtgadei veltītā kampaņa #EstonianWay radīta ar mērķi iedvesmot cilvēkus doties brīvdienās uz Igauniju. Kampaņas ietvaros uz Igauniju tiek aicinātas 100 dažādas slavenības no visas pasaules  – žurnālisti, šovu zvaigznes, blogeri un populāru Youtube un Instagram kontu saimnieki – , lai gūtu pieredzi igauņu stilā. Visiem kampaņas dalībniekiem tiek pielāgotas programmas, kas ietver vienu unikālu pieredzi, attiecīgi to interesēm, lai vēlāk ar to varētu dalīties visā pasaulē!

Kampaņas autori Visit Estonia uzsver, ka varbūt ne viss, ko iespējams redzēt Igaunijā, ir unikāls, bet pieredze, kādu var gūt Igaunijā, gan nepiedzīvosiet nekur citur. Igaunija ir vieta, kur ceļošana pa salām (island hopping) ir iespējama, masāžas kļuvušas par rituālu un mežonīga daba kļūst par Tavu sirdslietu. Slavenības ir ieradušās un dzīvojušas igauņu stilā. Tagad ir tava kārta!

Uzzini vairāk par kampaņu www.estonianway.com un ieplāno savu atpūtu Igaunijā!