“Mammu, neskaties šito.” Kristaps Tālbergs piedzīvo ekstrēmus brīžus Dzeltenajā kanjonā Kazahstānā

1 komentārs

LNT laika ziņu moderators Kristaps Tālbergs kopā ar mākslinieku Filipu Baumani devās elpu aizraujošā piedzīvojumā uz Kazahstānu. Šoreiz plānā apmeklēt Dzelteno kanjonu, tomēr ceļš līdz mērķim izrādās bīstamāks, kā sākumā šķita. 

Internetā atrodamajos aprakstos minēts, ka Dzeltenajā kanjonā var doties pārgājienā gar upīti, pēc tam šķērsot pāris šauras alas. Tomēr, nonākot šķietami pareizajā vietā, ir skaidrs, ka skaidrs nav nekas – kanjons ir tiešām milzīgs un norādes nav atrodamas. Palīdzētu iespēja izlasīt informāciju vēlreiz, taču zona telefonam tā arī neparādās un ir jāvadās tikai pēc saglabātajiem pierakstiem, kas ir pavisam skopi.

Kristaps un Filips aicina doties līdzi piedzīvojumā, kas iemūžināts vairāku video sērijā. Piedzīvojuma pirmo daļu skaties šeit.

Lecot starp aizā sakritušiem akmeņiem, Kristapa kājas iegrimst arvien dziļāk. Izrādās, ka akmeņu spraugās ieskaloti augu kamoli, kas vasarā pieputējuši ar mālu, izskatās kā stabils veidojums, bet patiesībā var kļūt par bīstamām lamatām, zem kurām cietzeme ir nezināmi dziļi.

Pārgājienu nervus kutinošāku padara arī doma par čūskām un skorpioniem, kas par mājvietu izvēlējušies smilšaino akmeņu šķautnes.

Vai piedzīvojumu meklētāji sveiki un veseli nokļuva galamērķī – skaties video!

Seko Kristapam Instagram un Youtube.
Seko Filipam Instagram un Youtube.