Mākslinieces piedzīvojumi Bali

Komentāri

2. Degvielu pilda Absolut pudelēs

2/5
Foto: Flickr.com/yeowatzup

Foto: Flickr.com/yeowatzup

No saunas līdz ledusskapim

“Šajā ceļojumā devos ar mērķi atpūsties pēc divām šā gada personālizstādēm un uzkrāt iespaidus jaunam darba ciklam,” par došanos uz Bali stāsta košo un dzīvespriecīgo gleznu autore Kristīne Luīze Avotiņa. “Iepriekš jau tur esmu bijusi. Pirms četriem gadiem uz Bali ceļoju daudz lielākā cilvēku kompānijā un galvenokārt uzturējos pieczvaigžņu viesnīcā. Toreiz izbraukumos pa salu devos divas trīs reizes un, kā tagad saprotu, no īstās Bali neredzēju neko.” Taču ar šiem pāris izbraukumiem esot pieticis, lai Kristīne salā iemīlētos un dotu sev solījumu kādreiz tur noteikti atkal atgriezties. “Šī sala ir unikāla ar to, ka tajā ir gandrīz viss – no vienas puses to ieskauj jūra, no otras – okeāns. Salā ir kalni, ļoti dažādas pludmales un bagātīgi džungļi.” Šajā reizē Kristīne ar draugu uz Bali devusies brīdī, kad nav tūristu sezonas, laikapstākļi ir mazāk paredzami un visi brīdināti par iespējamām lietusgāzēm. “Triju nedēļu laikā mēs tādas piedzīvojām tikai pēdējās trīs dienas, turklāt šīs lietusgāzes bija ļoti iespaidīgas. Tropu lietus ir pilnīgi dulls – ir sajūta, it kā kāds virs tavas galvas būtu atgriezis vaļā dušu,” atminas Kristīne. Kā lielu ceļošanas plusu ārpus sausuma sezonas viņa min jūtami mazo tūristu skaitu. “Dažās viesnīcās mēs bijām vienīgie, kas tur apmetās,” atceras māksliniece, kas vēl Latvijā pirmās naktsmājas Bali rezervējusi tikai uz divām diennaktīm. “Divas dienas ir pietiekami ilgs laiks, lai aklimatizētos
jaunajā vietā un aprastu ar to, ka ārā vidējā gaisa temperatūra ir plus 32 grādi. Tāds karstums kā Latvijā šovasar viskarstākajā brīdī. Bet Bali klāt nāk arī milzīgs mitrums. Ir tāda sajūta, it kā visu laiku atrastos saunā,” norāda Kristīne.

2. Degvielu pilda Absolut pudelēs

2/5
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl