Komentāri
Jūrmala Kūrorta svētkos atklās vasaras sezonu; kulminācijā – Vaikules koncerts un uguņošana
Foto: LETA, publicitātes foto

Ar daudzveidīgu Kūrorta svētku programmu 28. maijā Jūrmalā tiks svinēts vasaras sākums. Svētkus ieskandinās DJ Toms Grēviņš, pēc tam uz lielās skatuves Majoru pludmalē kāps grupa Carnival Youth. Īpašu koncertprogrammu Jūrmalas Kūrorta svētku viesiem sagatavojusi Laima Vaikule, un svētku kulminācijā gaidāma šīs vasaras krāšņākā uguņošana jūras krastā. Visas dienas garumā tiks piedāvāts plašs aktivitāšu klāsts bērniem, koncerti un sportiskas izklaides jauniešiem, bagātīgi Jūrmalas restorānu garšu baudījumi, koncerti Horna dārzā un pludmalē, kā arī svētku gājiens un pašmāju labumu tirdziņš, informē Jūrmalas pilsētas domes pārstāve Zane Leite.

Svētku gājiens

Ik gadu tūkstošiem jūrmalnieku apvienojas, lai dotos svētku gājienā. Orķestra pavadībā gājienā dodas Jūrmalas radošie un sporta kolektīvi, bibliotēkas un muzeji, izglītības iestādes un uzņēmumi. Gājiens noslēgsies pludmalē, kur, aizsākot jaunu tradīciju, ar ceļojošo Jūrmalas pilsētas kausu tiks apbalvots atraktīvākais Jūrmalas kolektīvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ZZ festivāls

Visas dienas garumā svētku ietvaros notiks aktīvas un radošas atpūtas pasākums ZZ Festivāls. To atklās rīta rosme kopā ar The Sound Poets. Dzintaru piekrastē Renāra Zeltiņa vadībā varēs izmēģināt spēkus skimbordā, piedalīties deju, ielu vingrotāju un Rīgas DJ skolas meistarklasēs. Pludmalē uzstāsies jauniešu iemīļoti mākslinieki – Justs, Triāna Parks, Edavārdi, Olas un citi. Šeit norisināsies arī Latvijas skolēnu sporta un prāta spēļu ZZ Čempionāta fināls. Savukārt Dzintaru Mežaparkā varēs piedalīties bērnu darbnīcās cirka trikos, drošības velo skolā, skrejriteņu sacensībās un skeitborda meistarklasē.

Garšu baudījums Jomas ielā

Dienas gaitā Jomas ielā Jūrmalas kafejnīcas un restorāni būs sagatavojuši svētku piedāvājumus, ļaujot nobaudīt īpašās kūrortpilsētas garšas. Restorānu piedāvājumu papildinās tirdziņš, kurā varēs iegādāties ne tikai veselīgus pašmāju gardumus, bet arī dažādus amatniecības izstrādājumus.

Koncerti Horna dārzā

Par muzikālo noformējumu Horna dārzā rūpēsies tādi mūziķi kā dziesminieks Goran Gora, Alise Joste un postfolka grupa Zāle. Mūziķu sniegumu papildinās DJ Monsta, Horna dārzā radot intelektuāli daudzveidīgu un laikmetīgu atmosfēru.

Carnival Youth un DJ Toms Grēviņš

Svētku vakara programmu Majoru pludmalē uz lielās skatuves atklās dīdžejs Toms Grēviņš. Pēc tam koncertu sniegs grupa Carnival Youth, kas tikko būs atgriezusies no savas Eiropas koncerttūres.

Vaikule un svētku uguņošana pludmalē

Svētki noslēgsies ar šīs vasaras krāšņāko uguņošanu jūras krastā, taču vēl pirms tam ar īpašu koncertprogrammu savai pilsētai Jūrmalai pludmalē uz lielās skatuves uzstāsies dziedātāja Laima Vaikule.

Visi Jūrmalas Kūrorta svētku pasākumi apmeklējami bez ieejas maksas.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl