Komentāri
Izolētība un nolemtība cilvēku sejās – unikāli FOTO no Ziemeļkorejas
Foto: AP/Scanpix

Kā zināms, pēdējā laikā viena no jaunākajām starptautiskajām spriedzēm meklējama totalitārās diktatūras mekā Ziemeļkorejā. Tur vērienīgā militārā parādē tika izrādītas jaunas raķetes, kas satrauca visu pārējo pasauli.

Nedēļas nogalē tika svinēta valsts dibinātāja Kima Irsena 105. dzimšanas diena, un tam par godu, kā jau katru gadu, 15. aprīlī notika arī militārā parāde. Uz šo notikumu bija ieradušies arī daudzi ārvalstu viesi un žurnālisti, kuri iemūžināja jaunus kadrus no šīs izolētās valsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Ziemeļkoreja šodien

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl