Komentāri
Izdots netradicionālais ceļvedis-grāmata Another Travel Guide Jūrmala
Publicitātes foto

Klajā nācis jauns netradicionālais ceļvedis-grāmata Another Travel Guide Jūrmala, kas atklāj kūrortpilsētas labākās un aizraujošākās vietas. Ceļvedi-grāmatu veidojusi Another Travel Guide komanda pēc Jūrmalas pilsētas iniciatīvas un sadarbībā ar jūrmalniekiem.

Grāmatas mērķis ir kļūt par Latvijas pazīstamākās un slavenākās kūrortpilsētas sava veida atslēgu – par pilsētas izziņas rokasgrāmatu gan tās viesiem, gan pašiem jūrmalniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jaunais ceļvedis iepazīstina ar Jūrmalas interesantākajām vietām, arī tādām, kam bieži vien ikdienā nav pievērsta vajadzīgā uzmanība. Iepazīstiet pilsētu tādu, kāda tā ir pašlaik – ar visām tās pērlēm un arī ar vietām, kuras nākotnē nekad vairs nebūs tādas kā tagad, bet mainīsies un iegūs jaunu tēlu,” saka Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

Foto

Another Travel Guide Jūrmala stratēģiskais pamats ir izzinoši informatīvs un vienlaikus citāds Jūrmalas tēls. No vienas puses, ”Another Travel Guide Jūrmala” ir pilsētas rokasgrāmata, kas apkopo informāciju par labākajām viesnīcām, muzejiem, kultūras objektiem, kafejnīcām, restorāniem, veikaliem, pilsētas vēsturi, tās kultūras parādībām, ikonām un jūrmalnieku paradumiem, no otras – dzīvesstila grāmata ar māksliniecisku vērtību, kas demonstrē citādu, radošu vizuālo domāšanu, kas kardināli atšķiras no ierastajiem tūrisma ceļvežiem.

Another Travel Guide galvenā redaktore Una Meistere: “Ceļvedis veidots kā izzinošs Jūrmalas maršruts, kura konceptuālie pieturpunkti ir tik dažādās, brīžiem krasu kontrastu pārpilnās kūrortpilsētas apkaimes. Tādējādi arī pašu ceļveža lietošanu padarot līdzvērtīgu aizraujošam ceļojumam – laikā un pilsētdzīves līkločos.”

Another Travel Guide komanda ir pārliecināta, ka tikai vietējie var patiesi atklāt pilsētu visā tās daudzveidībā, un tikai viņi zina, kur meklējamas tās īpašākās vietas. Tālab, veidojot šo ceļvedi, savos noslēpumos dalīties tikai aicināti arī īsteni jūrmalnieki: mākslinieki, arhitekti, uzņēmēji, mūziķi un žurnālisti, kas patiesi mīl savu pilsētu. Viņu vidū arī Gļebs Panteļejevs, Roberts Koļcovs, Reinis Sējāns, Andrins Kronbergs, Una Gavare u.c.

No 13.maija grāmata-ceļvedis nopērkams Jūrmalas Tūrisma informācijas centrā Majoros, Lienes ielā 5. Drīzumā grāmata būs pieejama tirdzniecībā arī citur.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl