Latvijas dabas slepenais dārgums – fantastisks vairāk nekā 7 metrus augsts ūdenskritums

Eiropas platākais ūdenskritums – Ventas rumba – uzmanības lokā nonāk ik pavasari, kad tajā “lido” vimbas un to Kuldīgā apmeklē tūkstošiem interesentu. Tikmēr, kā stāsta aculiecinieki, lai uzmeklētu vienu no Latvijas iespaidīgākajiem ūdenskritumiem, jābūt samērā labai orientēšanās spējai.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Ilona Ērgle
 • Normunds Janne-Janovs

  Normunds Janne-Janovs

  Ja cilvēki nebūtu tādi cūkas(lai cūkas man piedod)kas visu piedirš un un sačakarē domāju ka arī šai vietai pieeja nebūtu liegta.Tiem kas man nepiekrīt iesaku apskatīt bildi Nr.3 (nahren tur bija jālien???)
 • ceļotājs

  ceļotājs

  Nu, protams, ka ar suņiem jāapsargā tik vērtīgas objekts, ka nenozog un neaizved uz citu vietu. Man liekas, ka vajadzētu pieņemt likumu, ka visi latvijas dārgumi pienākas tikai privātpersonām, lai sēž un priecājas, galvenais lai netiek citiem, tas arī ir tas lielākais prieks.
 • Daiga
 • Hilia

  Hilia

  Esmu bijusi ne reizi vien. Diemžēl pēdējās reizēs, mēģinot tam piekļūt no ceļa puses, uz kāda privātīpašuma robežas sagaida saimniekam uzticīgi, bet pret viesiem ne pārāk pozitīvi noskaņoti suņi. Vairs jau neatceros, tieši - kā, bet piekļūt varēja no dzelzceļa puses. Skaisti, ir to vērts!
 • Narcise.

  Narcise.

  Labdien dàrgie Latvijas iedzìvotàji!
  Nu gan,ssis ùdens kritums jau mums Jàñmuiźas skolniekiem bija zinàms jau krievu laikos , tas bija apmeklèts 1980. gadà. Piekĺùt pie tà varèja brìvi.
  • kā tad

   kā tad

   tie bija citi laiki kad nebija privātuma tiesības uz zemi.Tagad zemes īpašnieki sēž kā suņi uz siena kaudzes-paši nekopj un citam neļauj skatīt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!