Ielu mākslas mednieku ceļvedis Rīgā! Dodies aplūkot jau šajās brīvdienās

Pievienot komentāru
Ielu mākslas mednieku ceļvedis Rīgā! Dodies aplūkot jau šajās brīvdienās

Vai esi aizdomājies, kādas gan pērles var ieraudzīt Rīgas ielās, sētās un pagalmos?! Vai esi jau kādu no tām pamanījis mierīgi dodoties pastaigā pa Ziedoņdārzu, vai Krastmalu? Izrādās, ka vairāki ielu mākslas darbi rotā gandrīz visu Rīgu un katrs tos var aplūkot klātienē! Portāls Skaties.lv ir apkopojuši pašus krāšņākos no tiem!

Saka, ka radīt mākslu var katrs, bet aplūkojot gleznojumus uz Rīgas ielām, saprotams, ka šādas pērles spēj radīt tikai īsti mākslinieki! Mākslas entuziaste Agnese nāca talkā, lai arī mēs, portāls Skaties.lv jums varētu atrādīt šos skaistos mākslas dārgumus. Agnese atzīst, ka viņas ceļš mākslas apzināšanā esot sācies tikai ar vienu ierakstu sociālajos tīklos.

Agnese
Mākslas entuziaste

Esot Lisabonā, uzdūros ļoti krāšņiem ielu mākslas darbiem. Sapratu, ka noteikti tādiem jābūt arī Rīgā! Man mīļākais ielu mākslas darbs Rīgā ir pie Ziedoņdārza – “Ezis”.

Esot divi ceļi kā var radīt kādu ielas mākslas darbu! Pirmais, Agneses vārdiem sakot, ir kosmoss – tur esot jāiet garš ceļš, jo jāsaskaņo ar vairākām iestādēm.

Īsāks ir otrais – cienot apkārtējo kultūru, arhitektūru un vaicājot pašiem mājas īpašniekiem, vai viņus interesētu šāds, vai tāds uzgleznots darbs uz viņu mājas sienas! Ja nav iebildumu, tad aiziet – lai top skaista māksla!

Apskati Rīgas krāšņās pērles pats dzīvē! Lūk, kur tās atrodas:

404 | SKATIES
404

Lapa nav atrasta.

Kāds teiciens vēsta, ka: "Koks atstāj celmu, akmens vietu, bet cilvēks - atmiņas." Savukārt internets atstāj kodu 404 un bezpalīdzīgu tekstu "Lapa nav atrasta", jo lapa, ko mēģini atvērt, tiešām ir zudusi.