Ideja brīvdienām svaigā gaisā: Minhauzena muzejs svin 15

0 Komentāru
Ideja brīvdienām svaigā gaisā: Minhauzena muzejs svin 15
PUBLICITĀTES FOTO

Ja brīvdienās gribas izvēdināt galvu, pastaigājoties pa dabas takām, paspēlējoties ar bērniem atrakciju parkā un sajūtot vēstures elpu, lieliska izvēle būs Minhauzena muzejs, kurā to visu iespējams apvienot. Kā Skaties.lv atklāj tā pārstāvji, šogad muzejs svin Hieronīma Kārļa Fon Minhauzena 300 gadu jubileju un muzeja 15 gadu pastāvēšanas jubileju, tāpēc viesi ir jo īpaši gaidīti ciemos.

Kā Skaties.lv atklāj Minhauzena muzeja pārstāve, tajā interesantas un izklaidējošas nodarbes spēs atrast visi.

Vēstures pazinēji novērtēs muzejā izveidoto ekspozīciju, kas palīdz sajust vēstures elpu un nedaudz ieskatīties Barona Minhauzena un Jakobīnes mājvietā.

Aktīvākas atpūtas cienītājiem piemērotāka Minhauzena meža taka – garākā apses koka taka Eiropā. Savukārt mazākie Minhauzena muzeja apmeklētāji novērtēs lielo Minhauzena atrakciju kuģi. Tas ir aprīkots ar visu, lai mazie piedzīvojumu meklētāji varētu izbaudīt jūras batālijas – kalniņi, caurules, tiltiņi, šūpoles, mucas, lielgabali un citas aizraujošas atrakcijas.

Interesanti būs arī pieaugušajiem – ir iespēja izlocīt kājas nelielā pastaigā pa Alus kausa taku vai pārbaudīt precizitāti un savas mednieku spējas Minhauzena šautuvē. Mājīgā mednieku namiņā ir izveidota šautuve, kurā iespējams aplūkot Barona fon Minhauzena medību trofejas un ieročus, ar kādiem vīri devās medībās 18. gadsimtā. Savukārt aprīļa beigās savu darbību atsāks Minhauzena muzeja kafejnīca.

Minhauzena muzeja darba laiks ir katru dienu no 10.00 līdz 17.00. Plašāks apraksts par aktivitātēm, atrašanās vietu un cenām pieejams Minhauzena muzeja mājaslapā ŠEIT.

Minhauzena muzeja jubilejas galvenie svētki norisināsies 30.maijā. Vairāk informācijas par svētku pasākumu TE!

0 Komentāru